Нововведення в програмі FIRST LEGO League Junior

Так як кількість команд невпинно зростає, з цього року ми також перебираємо практику наших закордонних партнерів, щодо проведення FIRST LEGO Leаgue Junior. А саме, рухаємось до більшої місцевої локалізації фестивалів FLL Junior.

  1. Віднині школи, які мають 3 та більше команд FIRST LEGO League Junior (або школи, які самі бажають) зобов’язані організувати у себе в закладі (або ж об’єднатися з сусідніми задіяними в програмі закладами) невеличкий Внутрішній фестиваль FLL Junior.
  2. Ми забезпечуємо дані школи всіма необхідними матеріалами, підтримкою, навчанням та допомогою в організації проведення Внутрішнього фестивалю FLL Junior.
  3. За бажанням, по результатам проведення даного Внутрішнього фестивалю FLL Junior 1 команда може представляти ваш навчальний заклад на фестивалі FIRST LEGO League Junior

Примітка:
Світовий досвід ґрунтується на тому, що немає сенсу везти дітей через пів-країни, аби взяти участь у фестивалі, а краще робити невеличкі, регіональні, місцеві заходи, що є менш затратними для школи та батьків з фінансового боку (орг. внески за участь кожної дитини, витрати на дорогу, харчування і т.п.); менш проблематичними для вчителів та дітей і дають змогу батькам, родичам, друзям, сусідам відвідати ваш навчальний заклад та побачити і послухати чим же саме займаються їх діти.

Кількість закладів з декількома командами, та кількість самих команд FIRST LEGO League Junior в Україні невпинно зростає, отже ми вимушені переходити до світової практики, яка успішно показала себе вже не один рік в багатьох країнах, серед яких Англія, США, Данія, Естонія, Мексика, Бразилія, ЮАР та інші.

Школи постійно проводять на своїй базі різноманітні ярмарки, концерти та інші заходи. В даному випадку, додавши до Внутрішнього фестивалю FLL Junior різнопланові конкурси поробок, конструювання, моделювання, малювання, ліплення та т.п.; Можна зробити масштабне, яскраве свято для дітей та їх батьків/родичів.

А якщо ще й об’єднатися з декількома школами вашого міста, то вийде вже досить цікавий фестиваль масштабу вашого міста/облісті регіону. Що,безумовно, прославить, прорекламує та поставить вашу школу як взірцевий приклад в околицях.

Усі зареєстровані учасники, без винятку, отримають номінації та Базовий пакет участі (медаль + сертифікат).

А головним плюсом є те, що за навчальний рік, на одних й тих самих наборах, можна зібрати та навчити ще по 1 команді FIRST LEGO League Junior, що безумовно є позитивним фактором для сучасних цілей STEM-освіти в навчальних закладах України.