Фіналісти 1-го етапу гранту !

Увага! Новина яку всі очікували!

Ось вони школи, які потрапляють до 2-го етапу гранту та яких ми з нетерпінням чекаємо у гості!

Фіналісти 1-го етапу гранту FIRST LEGO League:

  1. Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чутівської районної ради Полтавської області
  2. Великобірківський будинок творчості школяра
  3. Гімназія №32 “Успіх”
  4. Долинський науковий ліцей-інтернат
  5. Загальноосвітня школа I-III ступенів #5 ім.Валерія Доценка Мирноградської міської ради Донецької області
  6. Калмиківська загальоноосвітня школа 1-3 ступенів
  7. Козачанська загальноосвiтня школа l-ll ступенiв
  8. Комунальний заклад “Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 21 Маріупольської міської ради Донецької області”
  9. Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 17 Луцької міської ради»
  10. Комунальний заклад «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68 Маріупольської міської ради Донецької області»
  11. Комунальний заклад Первозванівське навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад
  12. Конотопська гімназія Конотопської міської ради Сумської області
  13. Кризька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Марківської районної державної адміністрації Луганської області
  14. Лозно-Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лозно-Олександрівської селищної ради Луганської області
  15. Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 м.Мелітополя ММРЗО
  16. Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей м.Добропілля Донецької області
  17. НВК Школа-гімназія “Шептицьких”
  18. Олешківська гімназія Олешківської районної ради Херсонської області
  19. Ольгинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області
  20. Опорний заклад “Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1, Зіньківської районної ради, Полтавської області”
  21. Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Павлоградської міської ради
  22. Пирятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Пирятинської міської ради Полтавської області
  23. Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 “ліцей”
  24. Селидівська загальноосвітня гімназія
  25. Слов’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16
  26. Слов’янський педагогічний ліцей Слов’янської міської ради Донецької області
  27. Сосонська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  28. Українська ЗОШ І-ІІІ ст. №13 Селидівської міської ради Донецької області
  29. Чулаківський заклад повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради
  30. Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

Фіналісти 1-го етапу гранту FIRST LEGO League Junior:

  1. КОБЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ КОБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
  2. Запорізька гімназія №31
  3. ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 імені М. Горького Олександрійської міської ради Кіровоградської області
  4. КЗ “Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№ 68 Маріупольської міської ради Донецької області”
  5. КЗО «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів – Центр позашкільної роботи» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області
  6. Комунальний заклад ” Полтавська загально освітня школа І-ІІІ ступенів 30 Полтавської міської ради Полтавської області”
  7. Комунальний заклад “Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №56 Маріупольської міської ради Донецької області”
  8. Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №59 Криворізької міської ради Дніпропетровської оьласті
  9. Решетилівська загальноосвітня школа І ступеня Решетилівської міської ради

Вітаємо!