Перенесення ROBOfirst на 19 вересня 2020 року

Друзі, ROBOfirst бути!

Не зважаючи на всі карантинні заходи та невизначеності, команда організаторів FIRST in Ukraine, так як і всі команди FLL та FLL Junior палає щирим бажанням потрапити на фінальний фестиваль ROBOfirst, який завжди був і є великим стимулом зустрітись та весело і з користю провести час!

Наразі ми знаємо, що будемо проводити фінальний чемпіонат ROBOfirst, адже ми не один місяць готувались до нього, 70% всього вже підготовлено, проплачено, замовлено, та чекає на вас, друзі.

Тому просто відмінити подію ми не можемо, і ми шукаємо різноманітні шляхи, докладаємо максимум зусиль аби все ж провести фінальну подію. 

Орієнтуючись, як це зробили з іншими великими подіями в Україні і в світі, ми раді повідомити вам, що Всеукраїнський чемпіонат “ROBOfirst – більше ніж роботи” планується в новому форматі одного дня в суботу 19 вересня 2020 року. 

В уже знайомій локації – Національний центр «Український Дім»

Разом з тим, як навчальні заклади в країні будуть надолужувати навчальну програму в вересні, ми завершимо розпочате. З чистою совістю і душею після чемпіонату одразу розпочнемо працювати в новому сезоні FLL. 

Друзі, нам, як ніколи раніше,  дуже потрібна ваша підтримка, розуміння всієї ситуації та готовність почути нас. Адже лише співпрацюючи та рухаючись разом – ми можемо змінити світ на краще!


Наразі ми слідкуємо за новинами та при будь-яких змінах будемо інформувати всіх учасників!

До зустрічі на ROBOfirst!