Гра роботів

Robot Game logoУ Грі роботів діти будують та програмують автономного робота на базі LEGO® MINDSTORMS®, який зароблятиме бали, виконуючи місії. Місії на полі є результатом натхнення темою сезону, тож у процесі роботи над Грою роботів діти матимуть змогу подумати над цьогорічною темою.

Місії вимагають від робота рухатися, здійснювати навігацію та взаємодіяти з предметами на полі зі спеціальною розміткою. Робот матиме тільки 2,5 хвилини на виконання максимальної кількості місій. Команда та робот мають виконувати певні правила (дивіться розділ “Завдання сезону”). Наприклад: якщо команда торкнеться до робота, поки він виконує місії, він має бути зупинений та повернений на базу. На турнірі рефері стежать за дотриманням правил змагання.

Під час турніру 2 столи зіставляються задніми стінками одна до одної, тому команда знаходиться навпроти іншої. Але команда не змагається проти іншої команди. Обидві команди замагаються з Темою Сезону, намагаючись виконати найбільшу кількість місій та здобути максимальну кількість балів Гри Роботів. Роботи ізольовані один від одного стінками столів, однак завжди є як мінімум одна місія, що потребує взаємодії обох команд.

На наступному відео пропонуємо переглянути один з матчів Гри роботів сезону 2014-2015: