Приклади презентацій Основних Цінностей

Приклади презентацій Основних Цінностей FIRST LEGO League

[spoiler title=’Команда Team Fanatic’ style=’red’ collapse_link=’false’]
Назва команди: “Team Fanatic”

Вступ:

В попередні роки ми отримали гарний досвід, працюючи з FIRST LEGO League, і саме тому ми вирішили ще раз взяти в цьому участь. Наш тренер розділив нас на групи, щоб забезпечити поєднання різного досвіду в кожній команді, тож серед нас виявились як ветерани, так і новачки FIRST LEGO League.

Як ми слідували Основним Цінностям:

Найголовніше було те, що ми ставили перед собою цілі на кожному етапі, щоб розуміти, коли саме і що нам вдається. Ми завжди оцінювали нашу роботу, та докладали належних зусиль до кожного з етапів підготовки, як то програмування, конструювання робота та наукове дослідження.

Оскільки ми готуємось факультативно, до нашої команди входять учні різних класів, з різницею у віці до трьох років. Дійсно важливим було дати молодшим учасникам відчути, що вони мають право голосу. Якщо з’являлась гарна ідея, ми ділились нею, щоб скласти спільне чітке уявлення про можливості та проблеми.

Враховуючи те, що деякі з членів нашої команди – новачки, ми повинні були впевнитися, що вони добре ознайомлені з FIRST LEGO League. Зрештою, під час підготовки вони не відставали від ветеранів, та з нас вийшла добра команда. Таким чином, нікому не доводилось лишатися із завданням сам на сам.
Команда була побудована на основі співпраці. Кожен мав змогу допомогти, і ми завжди робили так, щоб люди, що більш обізнані в предметі, могли до цього долучитися. Якщо хтось усвідомлював, де його слабке місце, всі ми дійсно вірили в те, що разом можемо допомогти перетворити це в осередок сили. До того ж, працювати разом набагато веселіше та цікавіше.

Дорослі та експерти також підтримували, і ми завжди старалися прислухатися до сказаного ними. Ми також допомагали іншій команді з нашої школи, під назвою Future Minds, оскільки вони молодші і менш досвідчені. Ми думаємо, що наша допомога була корисною.

І, наостанок, дуже корисним для нас виявилось спілкування з дружньою командою з США. Ми дізналися, як вони планують вирішувати ту саму проблему, над якою ми працювали, і ми їм теж допомогли.
[/spoiler]