FLL Discover

Програма FLL Discover знайомить дошкільнят зі світом науки та фізики (вік 4-6 років)

Коли маленькі діти отримують досвід роботи зі STEM в ігровій формі, вони розпалюють свою природню цікавість, збільшують знання, а також розвивають навички навчання.

Коли педагоги виховують цих природжених вчених, вони будують міст між реальним світом, навичками STEM, мовою та грамотністю.

Що таке FIRST LEGO League Discover?

FIRST LEGO League Discover – це вступна STEM програма в ігровій формі для команд дітей віком 4-6 років, яка запалює їх природну цікавість і будує звички вчитися за допомогою практичних активностей на уроці та вдома з використанням конструктора LEGO Duplo.

По завершенню програми діти стають впевненішими, краще підготовленими до зустрічі з майбутніми життевими викликами, а також відкривають радість від навчання. 

Як це працює?

   Щороку команди по всьому світу, які складаються з 4-х учасникiв отримують нове захоплююче Завдання Сезону, пов’язане з реальною свiтовою проблемою. Впродовж усього Сезону дiти досліджують цю проблему, а також, використовуючи ексклюзивний набiр сезону Discovery set, як вiдправну точку, розробляють власну Модель вирiшення проблеми за допомогою конструктору LEGO® DUPLO.
   Пiд час роботи дiти вчаться розумiти поставленi задачi та застосовувати отриманi знання для вирiшення проблемних ситуацiй.
   Впродовж всієї роботи команди працюють з Основними Цінностями FIRST, відзначаючи відкриття та командну роботу, і все це разом обов’язково проходить з веселощами! 

   По закiнченню програми команди презентують свої рiшення, дiляться враженнями, досягненнями, знаннями, цiкавими iдеями та STEM навичками на яскравому заході-святкуванні.

Завдання для FIRST LEGO League Discover

  • Вивчити Тему Сезону та обрати  проблему для дослідження;
  • Дослідити обрану проблему та придумати, як її вирішити;
  • Працюючи з набором STEAM Park та іншими деталями LEGO Duplo – побудувати LEGO-модель, яка продемонструє інноваційне рішення команди;
  • Замалювати та записати свої ідеї в Зошит Інженера;
  • Поділитись  досягненнями своєї команди та розважайся!

Додаткова розвиваюча гра з набором “Шість цеглинок”:

Картки для конструювання сезону 2021-2022:

Що потрібно для участі?

Для участі в програмі вам необхідні будуть методичні матеріали, набори LEGO Education та обов’язковий набір сезону – “Discover Set”. Всі ці матеріали ми сформували в Пакети Участі: 

Для того, щоб взяти участь у програмі та отримати всі необхідні матеріализареєструйте вашу команду в сезоні:

Додатково пропонуємо до вашої уваги STEM каталог рішень від LEGO Education. Каталог включає в себе різноманітні набори, компоненти та методичними розробки курсів і занять.  Детальніше можна ознайомитись тут:

Також, ми підібрали для вас додаткові LEGO-набори, деталі та аксесуари, що можуть знадобитися вашому закладу, для роботиз дітьми та розшири ваш наявний функціонал.
Ознайомитись з найменуваннями та цінами можна тут:

Цікавить більше?
Зв’яжіться з нами за адресою: event.org.fll@gmail.com

Наші інформаційні сторінки в соціальних мережах: