FLL Discovery

Програма FLL Junior Discovery знайомить дошкільнят зі світом науки та фізики (вік 4-6 років)

Коли маленькі діти отримують досвід роботи зі STEM в ігровій формі, вони розпалюють свою природню цікавість, збільшують знання, а також розвивають навички навчання.

Коли педагоги виховують цих природжених вчених, вони будують міст між реальним світом, навичками STEM, мовою та грамотністю.

Що таке FIRST® LEGO® League Jr. Discovery Edition?

FIRST LEGO League Jr. Discovery Edition – це вступна STEM програма в ігровій формі для команд дітей віком 4-6 років, яка запалює їх природню цікавість та створює у них навички навчання.

По завершенню програми діти стають впевненішими, краще підготовленими до зустрічі з майбутніми життевими викликами, а також відкривають радість від навчання. 

Як це працює?

   Щороку команди по всьому світу, які складаються з 4-х учасникiв отримують нове захоплююче Завдання Сезону, пов’язане з реальною свiтовою проблемою. Впродовж усього Сезону дiти досліджують цю проблему, а також, використовуючи ексклюзивний набiр LEGO® Educatioп Discovery set, як вiдправну точку, розробляють власну Модель вирiшення проблеми за допомогою конструктору LEGO® DUPLO.
   Пiд час роботи дiти вчаться розумiти поставленi задачi та застосовувати отриманi знання для вирiшення проблемних ситуацiй.
   Впродовж всієї роботи команди працюють з Основними Цінностями FIRST, відзначаючи відкриття та командну роботу, і все це разом обов’язково проходить з веселощами! 

   По закiнченню програми команди презентують свої рiшення, дiляться враженнями, досягненнями, знаннями, цiкавими iдеями та STEM навичками на яскравому заході-святкуванні.

Завдання для FIRST LEGO League Junior Discovery

  • Вивчити Тему Сезону та обрати  проблему для дослідження;
  • Дослідити обрану проблему та придумати, як її вирішити;
  • Працюючи з набором STEAM Park та іншими деталями LEGO Duplo – побудувати LEGO-модель, яка продемонструє інноваційне рішення команди;
  • Замалювати та записати свої ідеї в зошит Юного Інженера;
  • Поділитись  досягненнями своєї команди та розважайся!

Що потрібно для участі?

Для участі в програмі вам необхідні будуть методичні матеріали, набори LEGO Education та обов’язковий набір сезону – “Inspire Set”. Всі ці матеріали ми сформували в Пакети Участі: 

Для того, щоб взяти участь у програмі та отримати всінеобхідні матеріализареєструйте вашу команду в Сезоні:

Додатково пропонуємо до вашої уваги STEM каталог рішень від LEGO Education. Каталог включа в себе різноманітні набори, компоненти та методичними розробки курсів занять.  Детальніше можна ознайомитись тут:

Також, ми підібрали для вас додаткові LEGO-деталі, набори та аксесуари, що можуть знадобитися вашому закладу.
Ознайомтесь з найменуваннями та цінами:

Цікавить більше?
Зв’яжіться з нами за адресою:  org.fll.in.ua@gmail.com

Наші інформаційні сторінки в соціальних мережах: