Що таке FIRST LEGO League Jr. (Junior)

Фестиваль FIRST LEGO League Junior створений для дітей 6-10 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group.

Його мета –  надихнути дітей початкової школи вивчати науку, технологію, математику а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки – конструктора LEGO!

 

Кожен рік, у всьому світі, навчальні заклади формують команди (від 2 до 6 дітей) і беруть участь у фестивалі FIRST LEGO League Junior. Влітку всі команди реєструються і дізнаються Тему Сезону, над якою вони будуть працювати протягом декількох місяців. Вона завжди пов’язана з актуальною світовою проблемою, тож у дітей є унікальна можливість дізнатися що трапляється в світі та долучитися до його покращення. Тема минулого року була присвячена вивченню дослідженню того, як ми використовуємо воду; який шлях проходить вода перед тим, як потрапити до нас та як ми можемо поліпшити цей шлях та мала назву «Пригоди води».

Тема цього сезону 2018-2019 називається «Місія: Місяць», вона присвячена вивченню супутника Землі та вирішенню проблем з якими зіштовхнеться людина при житті там та дослідженні Місяця.

Для участі у фестивалі, кожна команда дітей має:

  • Вивчити Тему Сезону та обрати 1 проблему для дослідження;
  • Дослідити обрану проблему та придумати, як її вирішити;
  • Побудувати модель з конструктора LEGO, яка продемонструє інноваційне рішення команди;
  • Запрограмувати модель за допомогою набору WeDo/WeDo 2.0;
  • Намалювати Постер;
  • Підготувати презентацію команди;
  • Бути дружніми та допомагати один одному!

На фестивалі кожна команда отримує номінацію і абсолютно всі діти отримують призи. Саме тому, ми називаємо FIRST LEGO League Junior фестивалем, а не конкурсом!

Перегляньте відео з минулого фестивалю за посиланням – переглянути відео та подивіться своїми очима, як все відбувалося!

Для того, щоб взяти участь, необхідно мати набір WeDo/WeDo 2.0 та обов’язковий Набір Сезону «Inspire Set». Ознайомтесь з Пакетами участі за посиланнями:

Після  реєстрації вашої команди в сезоні ви зможете придбати необхідні матеріали та пройти навчання для тренерів.

Пропонуємо вам також переглянути більш детальний вебінар про програму FIRST LEGO League Junior за посиланнямПереглянути вебінар

Приєднуйтесь до FIRST LEGO League Junior та змінюйте світ на краще!

Якщо ви бажаєте дізнатися більше інформації та отримати необхідні набори, залиште, будь ласка, заявку на сайті:

Ваше прізвище та ім’я (обов’язково)

Ваш email (обов’язково)

Номер телефону (обов’язково)