Що таке FIRST LEGO League Jr. (Junior)

Фестиваль FIRST LEGO League Junior створений для дітей 6-10 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group. Його мета –  надихнути дітей початкової школи вивчати науку, технологію, математику а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки – конструктора LEGO!

Кожен рік, у всьому світі, навчальні заклади формують команди (від 2 до 6 дітей) і беруть участь у фестивалі FIRST LEGO League Junior. Влітку всі команди реєструються і дізнаються Тему Сезону, над якою вони будуть працювати протягом декількох місяців. Вона завжди пов’язана з актуальною світовою проблемою, тож у дітей є унікальна можливість дізнатися що трапляється в світі та долучитися до його покращення. Тема минулого року була присвячена вивченню взаємодії між людиною і тваринами та мала назву «Світ Тварин».

В цьому сезоні FIRST LEGO League Junior тема називається «Пригоди води» та присвячена дослідженню того, як ми використовуємо воду; який шлях проходить вода перед тим, як потрапити до нас та як ми можемо поліпшити цей шлях, або хоча б його частину.

Для участі у фестивалі, кожна команда дітей має:

  • Вивчити Тему Сезону та обрати 1 проблему для дослідження;
  • Дослідити обрану проблему та придумати, як її вирішити;
  • Побудувати модель з конструктора LEGO, яка продемонструє інноваційне рішення команди;
  • Запрограмувати модель за допомогою набору WeDo/WeDo 2.0;
  • Намалювати Постер;
  • Підготувати презентацію команди;
  • Бути дружніми та допомагати один одному!

На фестивалі кожна команда отримує номінацію і абсолютно всі діти отримують призи. Саме тому, ми називаємо FIRST LEGO League Junior фестивалем, а не конкурсом!

Перегляньте відео з минулого фестивалю за посиланням – https://youtu.be/7xLCRur-SHo та подивіться своїми очима, як все відбувалося!

Для того, щоб взяти участь, необхідно мати набір WeDo/WeDo 2.0 та обов’язковий Набір Сезону «Inspire Set». Ознайомтесь з Пакетами участі за посиланнями:
Для нових команд –https://goo.gl/QYRbvm
Для вже існуючих команд – https://goo.gl/T1tiYv

Після  реєстрації вашої команди в сезоні ви зможете придбати необхідні матеріали та пройти навчання для тренерів.

Пропонуємо вам також переглянути більш детальний вебінар про програму FIRST LEGO League Junior за посиланнямhttps://youtu.be/InBt2LzEMb8

Приєднуйтесь до FIRST LEGO League Junior та змінюйте світ на краще!

Якщо ви бажаєте дізнатися більше інформації та отримати необхідні набори, залиште, будь ласка, заявку на сайті:

Ваше прізвище та ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Номер телефону (обов'язково)