Що таке FIRST LEGO League Jr. (Junior)

Фестиваль FIRST LEGO League Junior створений для дітей 6-10 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group. Її мета –  надихнути дітей початкової школи вивчати науку, технологію, математику а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки – конструктора LEGO!

Кожен рік, у всьому світі, навчальні заклади формують команди (від 2 до 6 дітей) і беруть участь у фестивалі FIRST LEGO League Junior.  На початку вересня всі команди реєструються і дізнаються Тему Сезону, над якою вони будуть працювати протягом декількох місяців. Вона завжди пов’язана з актуальною світовою проблемою, тож у дітей є унікальна можливість дізнатися що трапляється в світі та долучитися до його покращення. Тема минулого року була присвячена екології і мала назву «Подаруй життя сміттю». Тема сезону 2016-2017 – «Друзі тварин».

Для участі у фестивалі, кожна команда дітей має:

  • Вивчити Тему Сезону та обрати 1 проблему для дослідження;
  • Дослідити обрану проблему та придумати, як її вирішити;
  • Побудувати модель з конструктора LEGO, яка продемонструє інноваційне рішення команди;
  • Намалювати Постер;
  • Підготувати презентацію команди;
  • Бути дружніми та допомагати один одному!

На фестивалі кожна команда отримує номінацію і абсолютно всі діти отримують призи. Саме тому, ми називаємо FIRST LEGO League Junior фестивалем, а не конкурсом!

Перегляньте фотографії з минулого фестивалю за посиланням – https://goo.gl/hX0B2q та подивіться своїми очима, як все відбувалося!

Для того, щоб взяти участь, необхідно мати лише будь-який конструктор LEGO, придбати деякі допоміжні деталі (мотор, батарейний блок, набір «Inspire Set») та зареєструвати команду. Після реєстрації для всіх тренерів буде проведене навчання і також можна буде придбати допоміжні методичні матеріали.

Якщо ви бажаєте дізнатися більше інформації та отримати необхідні набори, залиште, будь ласка, заявку на сайті:

Ваше прізвище та ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Номер телефону (обов'язково)


 

Пропонуємо вам також переглянути більш детальний вебінар про програму FIRST LEGO League Junior за посиланнямhttps://youtu.be/InBt2LzEMb8

Приєднуйтесь до FIRST LEGO League Junior та змінюйте світ на краще!