Про нас

Компанія «ПРОЛЕГО» та Громадська організація «Інноваційні Освітні Технології» є офіційними дистриб`юторами LEGO Education в Україні. Ми спеціалізуємось на адаптації та впровадженні інноваційної міжнародної навчальної програми LEGO Education у навчальні заклади.

Також, ми є офіційним організатором чемпіонату FIRST LEGO League (діти 9-16 років) та фестивалю FIRST LEGO League Jr. (діти 6-10 років).

Основна мета діяльності це – надання українським дітям найсучасніших методів та засобів навчання, які б заклали надійну основу для їх подальшого успішного життя.

На 2016 рік, вже 45 навчальних закладів приєдналися до програм від FIRST (FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Jr., серед яких навчальні заклади з Києва, Одеси, Чернігова, Львова, Тернополя, Черкаської області, Полтави, Харкова, Хмельницької області, Кам’янця-Подільського, Запоріжжя, Вінниці, Кіровограду та інших міст. А в цьому році 500 дітей віком від 6 до 16 років брали участь у фестивалі та працювали над темою «Сміття – це прихований скарб».

Познайомитися з командами та навчальними закладами ви можете на нашій інтерактивній мапі:

Приєднуйтесь і ви до найбільш інноваційних навчальних закладів та почніть змінювати освітню спільноту вже сьогодні!

Реєструйте ваші команди за посиланнями:

FIRST LEGO League Jr. (6-10 років) –  https://goo.gl/UO9xZF

FIRST LEGO League (9-16 років) – https://goo.gl/WMz3Wk