Про нас

Громадська організація

«Інноваційні Освітні Технології»

Ми – офіційний дистриб’ютор LEGO Education в Україні. Наша команда спеціалізується на адаптації та впровадженні інноваційних рішень міжнародної освітньої програми LEGO Education в українські навчальні заклади.

Також, ми є офіційним організатором фестивалей та чемпіонатів зі STEM-освіти та робототехніки FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior в Україні.

Основна мета нашої діяльності – надати можливість українським дітям долучитись до передових навчальних програмна базі STEM-освіти.  Маючи таку надійну основу, вони зможуть почувати себе впевнено, та сміливо рухатись вперед, до успішного життя.

Станом на 2018 рік, вже понад 200 навчальних закладів з Київської, Одеської, Чернігівської, Львівської, Тернопільської, Черкаської, Полтавської, Харківської, Хмельницької, Запорізької, Вінницької, Кіровоградської та інших областей приєдналось до участі в програмах FIRST. Більш ніж 1500 дітей, віком від 6 до 16 років, приймали участь у вирішенні глобальних світових проблем, працюючи над темою минулого сезону – «Вода і людина».

Не зволікайте! Приєднуйтесь до спільноти передових інноваційних рішень. Разом ми створюємо новий стандарт української освіти!