Про нас

Громадська організація

«Інноваційні Освітні Технології»

Місія
Надихнути молодих людей бути науковими та технологічними лідерами і новаторами, залучаючи їх до захоплюючих настановчих програм, які будують наукові, інженерні та технологічні навички, надихають на інновації, а також сприяють розвитку всебічних життєвих можливостей включаючи впевненість у собі, спілкування та лідерство.

Візія
“Видозмінити нашу культуру, створивши світ, де прославляється наука і технології, і де молоді люди мріють стати лідерами науки і технологій” ©  Дін Камен, засновник FIRST

Методика
Залучайте дітей від дитячого садку до старшої школи середню школу до захоплюючих програм, заснованих на менторстві, наукових дослідах та робототехніці. Програм, які допомагають дітям стати лідерами науки та технологій, а також внести всебічно внесок в суспільство.

Основна мета нашої діяльності
 – надати можливість українським дітям долучитись до передових навчальних технологій та засобів сучасної STEM-освіти.   Зацікавивши дітей в STEM напрямках освіти (наука, технології, інженерія та математика), вони в подальшому будуть обирати професії, пов’язані з цими напрямками, створювати нові ідеї, механізми та винаходи, продовжуючи тим самим прогрес та розвиток країни та людства в цілому. Наша діяльність готує дітей до майбутнього.

Ми є офіційним організатором фестивалей та чемпіонатів зі STEM-освіти, таких як “ROBOfirst – більше ніж роботи” та “ROBTICA”.

Станом на 2019 рік, вже понад 287 навчальних закладів з усіх областей України приєдналось до участі в програмах FIRST. Більш ніж 2500 дітей нашої країни, віком від 6 до 16 років, приймали участь у вирішенні глобальних світових проблем, працюючи над темою одного з минулих сезонів – «Вперед на орбіту!»

Основні Цінності FIRST
Ми виражаємо принципи філософії FIRST у Шляхетному Професіоналізмі та співпраці через наступні Основні Цінності:

  • Відкриття: ми освоюємо нові навички та ідеї.
  • Інновація: ми застосовуємо креативність та наполегливість для вирішення проблем.
  • Внесок: Ми використовуємо вивчена для покращення нашого світу.
  • Інклюзія: Ми поважаємо один одного і сприймаємо наші відмінності.
  • Командна робота: Ми сильніші, коли працюємо разом.
  • Веселощі: Ми насолоджуємось і святкуємо те, що робимо!


Не зволікайте! Приєднуйтесь до спільноти передових інноваційних рішень. Разом ми створюємо новий стандарт української освіти!