Про нас

Компанія «ПРОЛЕГО» та Громадська організація «Інноваційні Освітні Технології» є офіційними дистриб`юторами LEGO Education в Україні. Ми спеціалізуємось на адаптації та впровадженні інноваційної міжнародної навчальної програми LEGO Education у навчальні заклади.

До того ж, ми є офіційним організатором чемпіонату FIRST LEGO League (діти 9-16 років) та фестивалю FIRST LEGO League Jr. (діти 6-10 років) в Україні.

Основна мета діяльності – надання українським дітям найсучасніших методів та засобів STEM-освіим, які зможуть закласти надійну основу для їх подальшого успішного життя.

На 2018 рік, вже 194 навчальних закладів приєдналися до програм FIRST (FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Jr.), серед яких навчальні заклади з Києва, Одеси, Чернігова, Львова, Тернополя, Черкаської області, Полтави, Харкова, Хмельницької області, Кам’янця-Подільського, Запоріжжя, Вінниці, Кіровограду, Луганської області та інших міст.
В цьому році 1571 дитина віком від 6 до 16 років брала участь у Сезоні та працювал над темою «Вода і людина».

Познайомитися з командами та навчальними закладами ви можете на нашій інтерактивній мапі:

На гайте часу, приєднуйтесь і ви до найбільш інноваційних навчальних закладів та почніть змінювати освітню спільноту вже сьогодні!

Реєструйте ваші команди за посиланнями:

Програма FIRST LEGO League Jr. (6-10 років) – https://goo.gl/forms/VqsFdGrsE14IEOk92

Програма FIRST LEGO League (9-16 років) – https://goo.gl/forms/d61DpLncuj9BYiS13