Проект

Команди щороку готують Проект на нову тему, оголошену FIRST Lego League. Таким чином, FLL – це не лише конструювання та змагання роботів. Будь-який інженерний проект потребує багатьох навичок. Наприклад, інженери NASA, що створили марсохід Curiosity, спочатку ознайомилися з усією інформацією про Марс. Під час розробки усіх складових місії, що були надзвичайно важливі для успішної доставки марсоходу на поверхню планети, вчені враховували атмосферу, гравітацію, ландшафт Марсу. Вони вивчали отриманий досвід функціонування попередніх марсоходів, щоб покращити дизайн та створити щось інноваційне. Проект дає можливість вашій команді відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами.

В описі Проекту представлена головна інформація про тему цього року та основні кроки, що мають бути зроблені командою. Спочатку учасники команди обирають проблему, а потім досліджують її різними шляхами (в тому числі, спілкуючись з експертами). Зрештою, вони знаходять своє інноваційне рішення та демонструють його іншим. Для участі у турнірі команда готує 5-хвилинну презентацію, що буде представлена суддям та висвітлюватиме роботу команди впродовж сезону.

Багато команд обирають проблеми, що є для них близькими і стосуються учасників команди або ж їхніх знайомих. Важливо дати членам команди право самостійно зробити вибір тому, що справжня цікавість дітей до теми – запорука створення ними гарного наукового концепту, який можна буде втілити в життя.