Стати спонсором

Програми FIRSTa cаме FIRST LEGO League (для дітей 6-10 років) та  FIRST LEGO League Junior (для дітей 6-10 років), створені для того, щоб надихати дітей вивчати науку, технологію та математику.

Трьома ключовими  аспектами програм   FIRST  є робототехнікадослідження та лідерство.

Щороку вчені та світові університети обирають тему для дослідження, над якою працюють команди з усього світу. У ході роботи діти досліджують Тему Сезону та існуючі проблеми в ній, придумують вирішення проблеми та створюють презентацію свого інноваційного рішення. Також за допомогою наборів LEGO маленькі винахідники будуть та програмують моделі, а дорослі – роботів.

Наші спонсори – це компанії з різних галузей, які розуміють, що підтримка програм FIRST – це інвестиція в майбутнє країни, майбутніх працівників та позиціонування компанії, як соціально відповідальної. 

Хочете допомогти нам та підтримати молодих інженерів України?

Долучайтесь та підтримуйте команди перераховуючи ваші внески благодійній організації «Інноваційні Освітні Технології», яка є офіційним представником FIRST LEGO League в Україні.

Ми пропонуємо різні можливості – від підтримки однієї з наших подій/команд до підтримки програми FIRST LEGO League або FIRST LEGO League Junior в Україні протягом всього року!

Завантажити пакет з пропозицією спонсорства програм ви можете за наступними посиланнями:

– FIRST LEGO League;

– FIRST LEGO League Junior;

# Твоє рішення змінить світ!
#Більше ніж роботи
# Our future build better together