Вже 5 грудня відбудеться перший в цьому сезоні турнір FIRST LEGO League, в якому візьмуть участь 10 команд з Технічних студій “Винахідник”.
Гра роботів
Команди візьмуть участь у декількох матчах в рамках “Гри роботів” на столах для змагання, тривалістю 2 хвилини 30 секунд.
Презентації
Кожна команда буде виступати перед суддями. Їм потрібно представити три аспекти:
- “Проект”
- “Дизайн Робота”
- Як діти використовували “Основні Цінності” протягом підготовки до турніру.
Місце для підготовки команди
Кожна команда розміщується у місці, яке називається “зона підготовки” (“Pit-area”). Це їхня домівка протягом дня. Там можна встановити стенд, що демонструватиме робота, ідеї “Проекту”, дотримання командою “Основних Цінностей”. Це місце також зручне для обслуговування робота, зустрічей з іншими командами та глядачами, або для відпочинку між матчами роботів і суддівськими сесіями.
Нагороди
Після проведення командою своїх презентацій і матчів роботів, судді зберуться для обговорення побачених презентацій і вирішать, які команди заслуговують на нагороду. Критерії оцінки можна знайти на в цьому документі. Церемонія закриття проводиться в кінці дня. Кожен, хто взяв участь у змаганнях, отримує медаль або сертифікат, а нагороди будуть надані командам-переможцям.



