Boeing інвестує $ 1.5 мільйони в FIRST®

Boeing інвестує $ 1.5 мільйони в FIRST®

Компанія Boeing інвестує $ 1.5 мільйони в FIRST® для заохочення молодих винахідників.

26 лютого 2018 р. – не комерційна організація FIRST® оголосила про грант 1,5 млн. доларів, наданий компанією The Boeing Company для підтримки молодих винахідників в програмах для юних програмістів від FIRST. Інвестиції компанії допоможуть у розробці цілеспрямованих програм та курсів, які розширять базу, підвищать якість та інтерес учнів напрямку програмування, особливо серед малозабезпечених та географічно різноманітних груп населення.

 

Компанія Boeing прагне підтримувати напрям STEM-освіти, за допомогою FIRST через залучення тренерів, вчителів та благодійні гранти. «Показуючи учням, що таке STEM-освіта, позитивний досвід, та навчаючи як застосувати те, чому вони навчилися, у реальних обставинах та діючих формах, ми сподіваємось надихнути майбутні покоління мрійників та виконавців ». – сказав Денніс Муйленбург, голова, президент і головний виконавчий директор Boeing.

Boeing – стратегічний партнер FIRST , що підтримує організацію з 2001 року. Компанія Boeing є спонсором більш ніж 550 команд FIRST LEGO League в США цього року. Протягом багатьох років компанія надавала фахівців, менторів й наставників та жертвувала гроші, навчальні стипендії та інші ресурси, щоб допомогти FIRST зростати.” Boeing також є давнім спонсором чемпіонату “FIRST Global” та від нещодавна – спонсором інноваційних грантів, організації FIRST STEM Equity. Деніс Мюленбург також є членом ради директорів FIRST.

“Цей великодушний грант від Boeing допомагає нам рухатись вперед до нашої мети – забезпечити рівноправний доступ до можливостей, менторства та залучення всіх дітей до створення основи для світлого майбутнього”, – сказав Дональд Е. Босі, президент FIRST.