ГРАНТ CLASS PACK 2021-2022!

Шукаємо амбасадорів робототехніки!

Наша ГО “Інноваційні освітні технології” оголошує про відкриття грантового конкурсу Class Pack 2021-2022 за підтримки Благодійного Фонду LEGO Foundation та організації FIRST. 

Збираємо заявки до 18:00 6 вересня 2021 року.

Всі бажаючі державні школи, в яких навчається мінімум 500 дітей (хоча б 200 в молодшій та 300 в старшій), можуть заповнити аплікаційну форму на отримання гранту.

Основна мета: впровадити програми з робототехніки та проєктної діяльності FIRST LEGO League в  НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС (не гурток, не додаткова активність, а саме в якості окремого модульного уроку або додаткових тем/занять на вже існуючих уроках інформатики, технологій, ЯДС та інших).

Якщо ви впевнені, що зможете виконати всі зазначені тут умови та відчуваєте реальне бажання покращити освітній процес у вашому закладі, тоді подавайте заявку.

Матеріальна грантова підтримка розрахована на ОДИН РІК і включає в себе наступні зобов’язання:

👉 Грант для середньої школи, програма FIRST LEGO League Challenge (6 закладів):

  • 1-й рік участі – Базовий набір робототехніки Spike Prime – 5 шт.;
  • Ресурсний набір робототехніки Spike Prime – 5 шт.;
  • Тематичне поле сезону з LEGO-завданнями (місіями) – 2 шт.;
  • Комплект друкованих матеріалів (зошити);
  • Електронні планшети – 5 шт.;
  • 2-й, 3-й, 4-й рік участі – Самостійне придбання хоча б 1 (одного) тематичного поля сезону з LEGO-завданнями (місіями) та продовження роботи з дітьми.

+ Всі роки: Впровадження занять та наявних матеріалів в навчальний план щорічно.

👉 Грант для молодшої школи, програма FIRST LEGO League Explore (6 закладів):

  • 1-й рік участі – Набір робототехніки – WeDo 2.0 – 7 шт.;
  • Комплект «Набір сезону» (завдання + зошити) – 7 шт.;
  • Електронні планшети – 5 шт.;
  • 2-й, 3-й, 4-й рік участі – Самостійне придбання хоча б 1 (одного) комплекту “Набір сезону” та продовження роботи з дітьми.

+ Всі роки: Впровадження занять та наявних матеріалів в навчальний план щорічно.

💥 Одна школа отримує набори і для молодшої (FIRST LEGO League Explore), і для старшої (FIRST LEGO League Challenge) школи. 💥

Після завершення дедлайну нашою комісією буде обрано ТОП 12 аплікантів для участі у наступному етапі конкурсу. Другий етап передбачає особисту співбесіду адміністрації школи та майбутніх тренерів у Києві з організаторами програм FIRST Lego League в Україні. За підсумком співбесіди буде вибрано 6 закладів, які підпишуть з нами меморандум на отримання однорічного гранту для молодшої та старшої школи та почнуть впроваджувати сучасне STEM-навчання вже в цьому навчальному році.

Кожен заклад-аплікант отримає від нас листа на пошту (з якої надсилав відповіді) з повідомленням, незалежно від результату. Будь ласка, слідкуйте за поштою, ми ні про кого не забуваємо!

 Заповнити аплікаційну форму можна за посиланням тут:

Дякуємо за вашу ініціативність та рішучість!💪💪

✍Якщо у вас залишились питання, пишіть їх на пошту event.org.fll@gmail.com