Розподіл команд FIRST LEGO League Junior по фестивалям 2018-2019

Команда організаторів FIRST LEGO League Junior наполегливо працювала і, нарешті, ми можемо  ознайомити вас з результатами наших старань! Ми підготували для вас інформацію з розподілом команд та деякими датами проведення Фестивалів FIRST LEGO League Junior в Україні.

Тож шукайте вашу команду в таблиці та готуйтесь до фестивалю – створюйте креативні LEGO-моделі, вдосконалюйте ваші проекти та дослідження, готуйте Постери та зміцнюйте командний дух. Вже зовсім скоро ми з вами побачимось знову!

Також нагадуємо, що школи, які готують три й більше команд мають провести в себе Внутрішні фестивалі та обрати по одній команді які поїдуть на ROBOfirst та ROBOTICA. Просимо вас не зволікати та до кінця листопада остаточно визначитись з датами проведення. Обов’язково повідомте нас, щоб ми внесли дату вашого Внутрішнього фестивалю до календаря подій та відкрили реєстрацію для команд.

На нашому сайті http://firstlegoleague.org.ua/treneram-junior-fll/ ви можете знайти карту з розташуванням команд. Отже якщо ви бажаєте запросити якісь з сусідніх команд на ваш Внутрішній фестиваль, то ми будемо раді допомогти вам налагодити комунікацію.

Ми зі своєї сторони зробимо все, щоб подарувати вам незабутні емоції від фестивалів!