Відкритий чемпіонат Европи в Орхусі, Данія

Відкритий чемпіонат Европи в Орхусі, Данія

Шановні учасники, вболівальники та поціновувачі програми FIRST LEGO League!

 

Раді повідомити вам, що дві українські команди, а саме: ZOLOWIZARDS та Kiborgs.ua повернулися з Данії, де успішно взяли участь у масштабному Відкритому чемпіонаті Европи FIRST LEGO League в місті Орхус.

В даному заході взяли участь 118 команд FIRST LEGO League з 50-ти країн світу! Японія, Китай, Іспанія, Бразилія, Україна, Німеччина, Філіппіни, Малайзія, Австралія, Угорщина, Фінляндія, Норвегія, Італія, Англія, Бельгія, США… цей список можна продовжувати довго.

Та головне, що серед усіх країн Україна представила себе достойно, обидві команди показали хороший результат в Грі роботів, представили свої проекти (які високо оцінили судді), злагодженно по-командному дотримувалися Основних Цінностей, познайомилися з учасниками інших команд та обмінялися досвідом роботи в команді, створенням роботів та щирою відкритістю одне до одного.

Також ми всі разом відвідали один з найбільших парків Европи – LEGOLAND, де раділи світу LEGO, що був довкола, рухався та вирував своїм життям.

Офіційне відкриття Чемпіонату відбулося в парку розваг Tivoli, який порадував як дітей так і дорослих своїми шаленими атракціонами, емоціями, веселощами та незабуніми спогадами про нього.

А на третій день всі команди зібрались на FRIENDSHIP EVENING, де кожна країна мала можливість представити себе та свої традиції виступом на сцені. ZOLOWIZARDS заспівали для всіх ліричну та щиру українську пісню, а хлопці з Kiborgs.ua запалили публіку шаленим break dance`ом!

Подивіться відео виступів та переконайтесь самі, як це було –

 

А переглянути всі фото з Чемпіонату ви можете за посиланням нижче:

https://goo.gl/photos/2dVmR82fuuTYEnst7

 

Дякуємо Вам за те, що підтримували та вболівали за Україну разом з нами!

Зовсім скоро відкриваємо реєстрацію на новий сезон, тож stay tuned!

 

#Ukraine_go_on                    #FLLOEC2017              #ZOLOWIZARDS               #Kiborgs.ua