Оновленні новини: ГРАНТИ CLASS PACK 2020!

Друзі, дякуємо за активну участь у грантовому конкурсі Class Pack 2020 від Благодійного Фонду LEGO Foundation та організації FIRST!

👉 За 1,5 тижні ми отримали понад 1000 заявок з усієї України! А це значить, що попереду ретельний та відповідальний відбір ТОП 20 для участі у наступному етапі конкурсу. Другий етап включає особисту співбесіду у Києві з представниками програм FIRST Lego League.

👉За підсумком співбесіди буде вибрано 10 закладів, які підпишуть з нами меморандум на отримання трирічного гранту та впровадять інноваційне навчання вже в цьому семестрі.

 
Кожен заклад-учасник отримає від нас листа на пошту (з якої надсилав відповіді) з результатами його проходження у другий етап відбору. Будь ласка, слідкуйте за поштою, ми ні про кого не забуваємо! Сподіваємося на ваше розуміння!
 
👉Нагадуємо, що у 2020 році оголошується 10 грантів для двох вікових категорій: FIRST LEGO League (9-16 років) та FIRST LEGO League Junior (6-10 років).
Грант видається на три роки: у першому році набір із робототехніки, у подальших – додаткові матеріали сезону. Заявки приймаються від шкіл, які раніше не брали участь у програмі та бажають до неї приєднатися.
 
Дякуємо вашу ініціативність!💪💪
 
✍Якщо у вас залишились питання, пишіть їх на пошту event.fll.ua@gmail.com