Компанія «Tesla» інвестує в FIRST із метою розвитку робочої сили та майбутніх інженерів

Компанія «Tesla» інвестує в FIRST із метою розвитку робочої сили та майбутніх інженерів

Випускниця та ментор FIRST в США Мелані Санчес на Чемпіонаті 2018 року познайомилася з представником Tesla Крісом Рейлі та дізналася про можливість стажування в компанії щодо програм розвитку та навчання робочої сили. Тоді ж в Tesla оголосили, що інвестуватимуть 37,5 мільйонів у.о. в освіту К-12 Невади протягом 5 років. У партнерстві з державним департаментом освіти вони запланували підтримання розвитку робототехніки, STEM та програму сталого розвитку в системі освіти К-12 штату для розвитку майбутніх інженерів. Одна з цілей компанії  – отримати конкурентно спроможну програму з робототехніки в кожній середній школі Невади та ще в ста інших . «FIRST дарує дітям у всьому світі ці неймовірні враження, – сказав Кріс Рейлі, – Це була наша північна зірка, коли запускали програму розвитку робочої сили, при чому не тільки в Неваді, але й на всіх наших об’єктах в США та інших країнах».

Також Tesla вкладає кошти в розвиток вчителів для розширення можливостей освітян, які спрямовують студентів до нових галузей. «Завдяки програмі розвитку виробництва в Gigafactory, ми хочемо збільшити кількість випускників FIRST, які розпочинають свою кар’єру в нашій компанії прямо з середньої школи. Студенти отримують доступне, зарезервоване житло, трансфери до роботи та стипендію коледжу», – запевняє Кріс.

Мелані Санчес радіє, що інвестиції Tesla дадуть можливість долучити більше дітей та студентів до програм FIRST. Детальніше інтерв’ю читайте за посиланням – https://www.firstinspires.org/stories/tesla-invests-in-first-support-workforce-development-future-engineers