LEGO Education припиняє випуск MINDSTORMS EV3

Друзі, маємо поділитися з Вами важливим оновленням щодо LEGO MINDSTORMS Education EV3.

Запуск EV3 у 2013 році вплинув на багато тисяч молодих ентузіастів робототехніки у всьому світі, вони навчились будувати та кодувати. Ми бачили й бачимо дивовижні творіння з EV3 – і FIRST LEGO League – це, мабуть, наш найкращий приклад того, як робота з EV3 розкриває дитячу творчість у світі робототехніки. Ми всі дійсно можемо пишатися досягненнями наших учнів.

Але команда LEGO Education хоче розвиватися разом із освітнім середовищем, тому вони вирішили припинити підтримку MINDSTORMS EV3 влітку 2021 року. SPIKE Prime – це майбутнє та основа освітнього портфоліо LEGO для середньої школи і останні заходи FIRST LEGO League по всьому світу тому підтвердження.

Хочемо зауважити, що ви все ще можете використовувати EV3 на заходах FIRST LEGO League, а також WRO (World Robot Olympiad)!
У наступному сезоні 2021-2022 матеріали ще будуть для користувачів як EV3, так і SPIKE Prime. Однак після цього, з серпня 2022 інструкції для вчителів та тренерів, приклади виконання місій та усі описи в зошитах сезону будуть зосереджені тільки на SPIKE Prime. Крім того, усі нові команди з липня 2021 року будуть працювати вже тільки зі SPIKE Prime.