Розподіл команд для участі у відбіркових турнірах FIRST LEGO League!

Шановні тренери, наставники та учасники програми FIRST LEGO League!

В цьому році програмі FIRST LEGO League в Україні виповнюється 6 років і за попередніми підсумками, участь будуть брати рівно 100 команд з усієї України!

Всі ви знаєте, що в цьому році ми будемо проводити 3 відбіркових турніри – у Києві, Черкасах та Харкові. А фінальним святом в Україні стане Всеукраїнський чемпіонат, який планується бути проведеним на початку березня у м. Києві.

Нижче ви знайдете розподіл команд для участі у відбіркових турнірах, а також квоту (кількість команд, що пройде до наступного етапу). Нагадуємо, що для всіх команд, які запрошуються на відбірковий турнір, участь в них є обов’язковою. У разі успішного проходження відбіркового турніру команди зможуть потрапити до наступного етапу – Всеукраїнського чемпіонату. Шукайте себе у списку та активно починайте готуватись! Ми бажаємо вам гарного сезону, неймовірних вражень та знань!

Київський відбірковий турнір, середина грудня

Орієнтовна дата – 16 грудня

Кількість команд, що беруть участь – 34

Кількість команд, що проходять до наступного етапу – 16

Черкаський відбірковий турнір, середина січня

Орієнтовна дата – 20 січня

Кількість команд, що беруть участь – 22

Кількість команд, що проходять до наступного етапу – 10

Харківський відбірковий турнір, початок лютого

Орієнтовна дата – 3 лютого

Кількість команд, що беруть участь – 22

Кількість команд, що проходять до наступного етапу – 10

Всеукраїнський чемпіонат, початок березня

Орієнтовна дата – 3 та 4 березня

Кількість команд, що беруть участь – 58

Розподіл команд для участі у відбіркових турнірах:

LEGO генії м. Київ Гімназія № 107 “Введенська” Київський відбірковий
“Lego-драйв” Кіровоградська область м. Кропивницький Комунальний заклад “Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа дошкільний навчальний заклад “Вікторія-П” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” Київський відбірковий
57команда м. Київ СШ № 57 Київський відбірковий
Big Drop м.Київ Середня загальноосвітня школа I-III ст No 128 м.Києва Київський відбірковий
BIT-SAPIENS Одеська область, м. Балта НВК “Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-гімназія” Всеукраїнський
Clever Cubs м. Київ Школа 9 Київський відбірковий
Dec life school м. Київ Dec life school Київський відбірковий
Dinamit Київська область, м. Ірпінь Ірпінська СЗОШ №2 Київський відбірковий
DovheSchoolTeam Закарпатська обл., с.Довге Довжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Всеукраїнський
Dzherelo м. Запорiжжя Комунальний заклад “Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат “Джерело” Запорізької обласної ради Харківський відбірковий
ELVES Черкаська обл., Золотоніський район, с. Коробівка Коробівський навчально-виховний комплекс Черкаський відбірковий
Emerald LEGO City Донецька область с. Соснове СОЦСР “Смарагдове місто” Харківський відбірковий
F.I.R. м. Київ Київський Палац Дітей та Юнацтва Київський відбірковий
Fast Lions м. Львів Львівська державна комунальна середня загальноосвітня школа №3 Всеукраїнський
Future!TeaM Черкаська область, Уманський район, с. Родниківка Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка Уманської районної ради Черкаської області Черкаський відбірковий
Gangsters м. Київ ThinkGlobal Київський відбірковий
GES-GO м. Харків ТС “Винахідник” Харківський відбірковий
ghtn Кіровоградська область, м. Кропивницький Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Київський відбірковий
GRANI м. Запоріжжя КЗ “ЗОЦНТТУМ”Грані” Харківський відбірковий
Incredible Geniuses м. Запоріжжя Комунальний заклад «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради Харківський відбірковий
ITway Донецька область, м. Краматорськ Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 Харківський відбірковий
Kiborgs.UA м. Черкаси Черкаська гімназія №9 Черкаський відбірковий
KIS KOZAKS м. Київ Kyiv International School Київський відбірковий
LEGO&Patriots Черкаська область, Катеринопільський район, смт. Катеринопіль Катеринопільський ліцей Катеринопільської районної ради Черкаської області Черкаський відбірковий
LegoCraft Донецька обл, м.Краматорськ Краматорська ЗОШ №8 Харківський відбірковий
LegoDrive Черкаська область, м. Тальне Тальнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Черкаський відбірковий
LegoKor Житомирська область, м. Коростень Коростенська міська гімназія Житомирської області Київський відбірковий
LEGOTEENS Київська область, м. Бориспіль Центр технічної творчості “Евріка” Київський відбірковий
MAXIMUM Львівська область, Золочівський район, с. Сасів Опорний заклад Сасівський навчально-виховний комплекс “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Золочівської районної ради Львівської області Всеукраїнський
NaVi Черкаська область, м. Монастирище, опорний загальноосвітній навчальний заклад “Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5” Черкаський відбірковий
NEW RISE м. Київ Колендовська О.М. Київський відбірковий
NKTEL SAP Херсонська обл., м.Нова Каховка НОВОКАХОВСЬКИЙ ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ НОВОКАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ Всеукраїнський
NVKteam м. Полтава Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області Всеукраїнський
PRIME ROBOTICS Полтавська обл., м. Горішні Плавні Горішньоплавнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Всеукраїнський
Rainbow team Полтавська обл., м. Полтава Полтавська гімназія №21 Полтавської міської ради Полтавської області Всеукраїнський
raZOOM м.Запоріжжя Запорізький технічний ліцей Харківський відбірковий
RoboCraft Черкаська обл., м.Жашків Жашківська спеціалізовна школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської районної ради Черкаської області Черкаський відбірковий
ROBOTAEM Миколаївська обл., с. Промінь Промінський навчально-виховний комплекс “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Снігурівської районної ради Миколаївської області Всеукраїнський
RobotCraft Донецька обл.,  м. Краматорськ Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 з профільним навчанням Харківський відбірковий
RoboTest Черкаська обл., м. Сміла Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Смілянської міської ради Черкаської області Черкаський відбірковий
Robotics Київська область, с. Зазим’є Зазимський НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ” Київський відбірковий
ROBOTRONIKS Черкаська область, с. Гельмязів Гельмязівська загальоосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаський відбірковий
RoboUniverse Кіровоградська область, смт. Добровеличківка Добровеличківська ЗШ І-ІІІ ступенів №1 Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області Київський відбірковий
SAP м. Київ Олександр Устінов Київський відбірковий
SeAdolPhins Херсонська область, с. Нововолодимирівка Нововолодимирівська ЗОШ I-III ступенів Всеукраїнський
Side by side Черкаська область, с. Сигнаївка Сигнаївський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Черкаський відбірковий
SmartBot League м. Кропивницький Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» Київський відбірковий
SOVENYATA 2.0 Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, Южноукраїнська гімназія №1 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області Всеукраїнський
STEPtoDREAM м. Харків ХСНВК 13 Харківський відбірковий
Supreme Київська обл., с. Білогородка Білогородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Київський відбірковий
Team Black Peace м. Київ ТС “Винахідник” біля м. Лівобережна Київський відбірковий
TechNature Кіровоградська обл., смт. Добровеличківка КЗ «Добровеличківське НВО «спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Добровеличківської районної ради Київський відбірковий
Technoevolution м. Кременчук ВПУ № 7 м.Кременчука, Полтавської області Всеукраїнський
Thunderbolts Донецька обл., місто Краматорськ Краматорський навчально-виховний заклад (загальноосвітня школа I-III ступенів №32 – дошкільний навчальний заклад) Харківський відбірковий
Water Черкаська обл., смт. Єрки Єрківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя України В.М.Чорновола Єрківської селищної ради Черкаської області Черкаський відбірковий
Web Ocean м. Київ ТС “Винахідник” Київський відбірковий
Xtreme team м. Івано-Франківськ RoboclubIF Всеукраїнський
ZoloschIT Черкаська обл., м. Золотоноша Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області Черкаський відбірковий
ZOLOWIZARDS Черкаська обл., м. Золотоноша Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Черкаський відбірковий
аЛЕГОрія Івано-Франківська обл., с. Старі Кути Старокутська ЗОШ І-ІІІ ст Всеукраїнський
Андромеда Хмельницька обл., смт. Летичів Летичівський НВК №2 “ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія” Всеукраїнський
Байт Донецька обл., м. Краматорськ Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступені №4 Харківський відбірковий
Винахідник-Харків м. Харків ТС “Винахідник” Харківський відбірковий
Дикі БраZZeри Хмельницька обл., м. Старокостянтинів Старокостянтинівський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ст., гімназія» Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука Всеукраїнський
Загін Хакерів м. Київ Скандинавська гімназія, ЦПО “Престиж-освіта” Київський відбірковий
Кіборги Кіровоградська обл., м. Кропивницький Kомунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання “Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, ліцей «Сокіл», центр позашкільного виховання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області”» Київський відбірковий
КІГ м. Київ Київська інженерна гімназія Київський відбірковий
Криворізький Покровський ліцей Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг Криворізький Покровський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області Всеукраїнський
ЛегоМозок Донецька обл., м. Маріуполь Робоклуб Маріуполь. Пономарьова Анастасія Харківський відбірковий
Механік-life м. Вінниця Комунальний заклад “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 ВМР” Київський відбірковий
НВК 141 “ОРТ” м. Київ НВК 141 “ОРТ” Київський відбірковий
НВК 141 “ОРТ” – 2 м. Київ НВК 141 “ОРТ” Київський відбірковий
НВК №144 Дніпро м. Дніпро Комунальний заклад освіти “Навчально-виховний комплекс №144 “спеціалізована школа з поглибленим вивченням івриту, історії єврейського народу, єврейських традицій” Дніпровської міської ради Харківський відбірковий
НВК13-1 ХАРКІВ м. Харків ХСНВК 13 Харківський відбірковий
Поколение “Next” Харківська обл., с. Тернова Введенська селищна рада Чугуївського району Харківської області ,куратор Храмцова Катерина Володимирівна Харківський відбірковий
Просперітас м. Суми Сумська приватна гімназія “Просперітас” Всеукраїнський
П’ятий елемент Запорізька обл., м. Дніпрорудне КЗ “Дніпрорудненська спеціалізована школа І_ІІІ ступенів “Світоч” Харківський відбірковий
Робознавці м. Тернопіль Комунальний заклад Тернопільської міської ради “Станція юних техніків” Всеукраїнський
Робоклуб Позитив Донецька обл., м. Вугледар Теличко Сергій Федорович Харківський відбірковий
СМАРТ Буча Київська обл., м. Буча Студія СМАРТ Київський відбірковий
Спін Черкаська обл., м. Чигирин Чигиринська ЗОШ І-ІІІ ступенів № ім. Б. Хмельницького Черкаський відбірковий
Стріла Запорізька обл., с. Богданівка БОГДАНІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ Харківський відбірковий
Суперклас м. Київ ThinkGlobal Київський відбірковий
СШ95 м. Запоріжжя Середня школа № 95 Харківський відбірковий
ТORNADO м. Калуш Калуська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. Івано-Франківської обласної ради Всеукраїнський
Технолаб м. Полтава Студія дитячої технічної творчості “Технолаб” Всеукраїнський
Топ4иk м. Київ Винахідник Київський відбірковий
ЦДЮТ м. Київ Центр дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Київа Київський відбірковий
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Бабин Чернівецька обл., с.Бабин Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Бабин Всеукраїнський
Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Кам’янсько-Дніпровськoї районної ради Запорізької області Запорізька обл., м. Кам’янка-Дніпровська Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Кам’янсько-Дніпровськoї районної ради Запорізької області Харківський відбірковий
Винахідник-Печерськ м. Київ Технічна Студія “Винахідник” Київський відбірковий
Винахідник-Нивки м. Київ Технічна Студія “Винахідник” Київський відбірковий
Тальнівська загальноосвітня школа №1 Черкаський відбірковий
Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-II ступенів ЧОР Черкаський відбірковий
Пальмирська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаський відбірковий
Корсунь-Шевченківська гімназія Черкаський відбірковий
Шполянський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – ліцейˮ Черкаський відбірковий
Черкасси, гимназия №1 Черкаський відбірковий
Городищенський економічний ліцей Городищенської районної ради Черкаський відбірковий
Канів Черкаський відбірковий