Третя щорічна Гала Церемонія Нагородження FIRST ®

FIRST® нагородила презедента Барака Обаму, котрий зобов’язався підтримати власним капіталом STEM освіту!

17Gala_PresidentBarackObama_1

 

Місцева філія NYC FIRST® зібрала найпалкіших прихильників STEM-освіти на Третій щорічній церемонії FIRST Inspire Gala 2017, що відбулася 4 листопада в Нью-Йорку, та домоглася збільшення фінансування програм FIRST, щоб зробити їх більш доступними для незабезпечених студентів.

Щороку FIRST Inspire Gala нагороджує видатних людей, які позитивно вплинули на STEM освіту та допомогли покращити місію FIRST. Цього року нагороджені – колишній 44-тий президент США –  Барак Обама (за його значний внесок у поширення місії та підтримку FIRST на, майже, десять років) та перший випускник FIRST – Челсі Робук.

Третя щорічна фандрайзинг* церемонія відсвяткувала роботу, пророблену за для посилення місії FIRST і надихнула меценатів, спонсорів та організаторів на подальші заходи спрямовані на те, щоб усі діти мали доступ до творчих, практичних можливостей вирішення проблем; прививання в житті любові до навчання та адаптацію в робочі колективи.

“Як глобальна спільнота ми відповідаємо за те, щоб допомогти дітям стати цілковитими громадянами та критичними мислителями, які можуть співпрацювати з людьми з різними знаннями та поважати один одного”, – сказав Дональд Боссі, президент FIRST. “Оскільки ми дивимося на те, куди прямує світ, наша робота є настільки ж важливою, як і надання нашим дітям важливих навичок, необхідних для отримання робочих місць у майбутньому нашої економіки”.

* Фандрайзинг або збір коштів (англ. Fundraising) — процес залучення грошових коштів та інших ресурсів, які організація не може забезпечити самостійно, та які є необхідними для реалізації певного проекту або своєї діяльності в цілому.