Відгуки

Ляшенко Олександр, суддя WRO

«Маючи можливість бути вперше волонтером-суддею на фестивалі ROBOTICA 2017, я відчув саме те що описує лозунг “Поринь у світ роботів”. Це надзвичайне видовище за яким я із захопленням спостерігав та з повною відповідальністю виконував обовязки суді. Адже моя робота перш за все необхідна для таких талановитих і обдарованих дітей, від яких в мене перехоплювало дух , як вони вміло і впевнено створювали свої роботів. ….і таких дітей було сотні, що придавало фестивалю особливої атмосфери! І коли координатори фестивалю на зустрічі пояснювали, що ви вносите “дещо” в життя дітей, було дуже приємно згадати ці слова, коли були відомі результати змагань і перше місце посіла дівчинка в котрої мені випала честь бути суддею. І це безцінно!!!»

 

Ларіонова Маріана, шкільний вчитель та тренер команди

«Я щаслива, бо завдяки FIRST LEGO League маю змогу спостерігати за бурхливими эмоціями маленьких винахідників!»

 

Стебницький Іван, тренер

«Чудове свято! Всі мої діти були в захваті від фестивалю. Деякі досі під враженням. Чудовий досвід, однозначно наступного року також готуватиму команди!»

 

Розіна Яна, волонтер

«Мене так захопили ці діти, що після свого дня народження я спала всього годину, але я була настільки активна і емоційна, що ще й отримала звання «Найбільш активного волонтера», що також було для мене сюрпризом. Дякую організатором, це було НЕПЕРЕВЕРШЕНО!!!!! Із задоволенням візьму участь як волонтер у наступному році!»

 

Бобровнік Євгенія, тренер FIRST LEGO League, НВК №141 “ОРТ”

«Я на такому заході вперше. Дуже сподобався весь цей хаос у хорошому значенні цього слова – тепла атмосфера, невгамовні діти та привітливі організатори, які подарували нам справжнє свято! Приємні знайомства, новий досвід, чудова нагода багато чому повчитися у наших геніальних талановитих дітей. Такі зустрічі надають нових сил, натхнення та відчуття впевненості та гордості за наше молоде покоління!»

Якубович Валерій, учасник команди FIRST LEGO League “Сузір’я”, НВК “Сузір’я”, м. Нова Прага

«Щоб зрозуміти справжню суть FLL,  треба самому пережити щасливі миті змагання»

Криворучко Віталій, тренер FIRST LEGO League, Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

«Все було супер! Масштаб організації просто вражає. Часом емоції просто переповнювали!»

 

Сопін Ігор, тренер FIRST LEGO League, Запорізький Січовий колегіум

«Ми приймали участь перший раз тому у дітей дуже багато позитивних вражень, нових ідей для покращення своїх результатів.»

 

Гусєва Олена, волонтер

«Дуже вдячні Вам за те, що дали змогу взяти участь у такому чудовому проекті! Серед усіх заходів, в яких ми брали участь, це – найкращий! Ми бажаємо Вам і вашій команді не зупинятися на досягнутому, любити свою справу і надалі дарувати дітям віру в те, що вони можуть змінити світ! Будемо раді й надалі допомагати FLL.»

 

П’ятницька Руслана, тренер FIRST LEGO League, ТС “Винахідник”

«Дуже гарний, позитивний та креативний фестиваль! Спасибі від батьків, дітей та тренерів!»

 

Данило Бойко, учасник команди «Newton’s School»

«FLL – це, насамперед, відповідальність, нові знання та багато веселощів. Світовий чемпіонат показав мені, які різні можуть бути люди та їх менталітет. Завдяки FLL в мене тепер багато нових друзів!»

 

Маковецька Оксана, тренер FIRST LEGO League, СШ №272

«Команда Masters вперше приймала участь в Чемпіонаті. Діти були вражені. Вони отримали досвід виступу, спілкування, презентації проекту, відповідали на запитання суддів англійською мовою у кімнаті презентації проекту. Саме основне що всі здружилися під час підготовки до Чемпіонату, презентацій проекту друзям, батькам і об’єдналися однією спільною ідеєю, що Землю треба берегти бо їм і їхнім нащадкам жити на цій планеті. До зустрічі на слідуючому FFL.»

 

Гаврюшенко Анна, тренер FIRST LEGO League Jr., гімназія ім. С. Д. Скляренка

«Загалом сподобалось все, діти – задоволені, а це головне! Ми дуже вдячні організаторам за чудовий фестиваль, який був проведений на найвищому рівні.»

 

Булавенко Віталій, тренер FIRST LEGO League, «Смарагдове місто»

«FLL допоміг нашим дітям-сиротам, відчути свою значущість! Більше таких подій і діти стануть краще!»

 

Міц Олександр, тренер FIRST LEGO League, Гельмязівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

«Враження – неймовірні! Поки їхали додому все ними ділилися, ніхто не хотів спати, незважаючи на втому! Сподобалось, що було вручено багато кубків, кожна дитина отримала медаль і конструктор. Це важливо, бо всі трудилися!»

 

Лимар Наталія, тренер FIRST LEGO League Jr., ТЛ «Ліга роботів»

«Цікавий та дуже важливий захід. Обов`язково будемо старатися і надалі приймати участь Діти відчули себе справжніми дослідниками. Атмосфера буда неперевершена!»

 

Леонтюк Валерія, волонтер

«Дякую! За свято, за можливість попрацювати з справжніми професіоналами, за емоції.»

 

Христич Артемій, учасник команди «Newton’s School»

«Для мене FLL – це перспектива моєї майбутньої професії. Під час подорожі до Америки я подорослішав і зрозумів, що там ми захищали не тільки честь своєї команди, але і честь нашої країни»

 

Савчинська Олена, тренер FIRST LEGO League , Технічна Студія «Винахідник»

«Діти вчаться прислухатися, проявляти себе, спілкуватися з іншими командами, реалізовуватися, йти вперед. Я бачу, як вони перемагають свої страхи – наприклад, у них значний прогрес у самопрезентації. Одна з мам, увійшовши до кімнати під час заняття, була в шоці і захваті одночасно. «Виявляється, мій син знає такі наукові слова?!». Діти знають – їм завжди є куди прагнути далі, і отримують від цього задоволення.»

 

Глуговська Олена, мама

«Мені все дуже подобається, тому що я бачу реальний інтелектуальний ріст в дитини, розвиток соціальних навичок. Моя подруга, почувши, як він говорить, лише здивувалася – як дитина в 11 років може оперувати науковими термінами? А син на практиці розуміє, що наука – це не набір фактів, це реальний fun!»

 

Лавринчук Вікторія, тренер FIRST LEGO League, Вінницька СЗШ №9

«Сподобалось все !!!!!На найвищому рівні!!!!!!!FLL – це турнір творчості, інтелекту та високих технологій для молоді.»

 

Наталія Кисельова Наталія, тренер FIRST LEGO League, CШ. № 17

«Ми дуже задоволені тим, що змогли взяти участь у цьому фестивалі. Приємно, що це була не просто гра, а діти намагалися вирішити справжні науково-практичні проблеми, такі, над якими працюють справжні вчені в усьому світі. Абсолютно незабутнє враження. Дякуємо організаторам.»

 

Мукій Таісія, тренер FIRST LEGO League, Технічна Студія «Винахідник»

«Велике спасибі за прекрасну організацію та свято LEGO-творчості! Усе було чудово!»

 

Селіверстова Катерина, волонтер

«Перший досвід суддівства, надзвичайно позитивні враження від фестивалю, організації. Приємно здивували подарунки. Отримала масу задоволення!»

 

Друзяк Олена, тренер FIRST LEGO League Jr., Одеська гімназія «Мрія»

«Всі говорять про те, що застарілу освіту необхідно терміново міняти. Цей фестиваль – великий крок до цих змін. Приймати участь і ви будете попереду всіх!»

 

Корнієнко Анатолій, тренер FIRST LEGO League Jr., Академія сучасної освіти

«Фестиваль став великим святом для дітей. Вони відчули, що займаються чимось важливим, поспілкувалися з однолітками, навчилися презентувати свій проект. Окрема подяка суддям, які допомагали учасникам розкритися, розговоритися. Судді були дуже доброзичливими та ставили навідні запитання, що допомогло дітям краще представити свої результати. Дякую та до зустрічі наступного року!»

 

Гліб Хіоро, учасник команди «Newton’s School»

«FLL для мене, як родина. Мої батьки тут – це мої тренери, а члени нашої команди для мене, як браття. Це дуже важлива частина мого життя. У США я зрозумів одну дуже важливу річ: існує багато різних команд з різних країн, але всі ми – одна команда, яка має назву FLL!»

 

Кушніров Владислав, тренер FIRST LEGO League Jr., студія «Технолаб»

«Можливість поринути у атмосферу СВЯТА – це, мабуть, найбільше досягнення фестивалю. Велике спасибі організаторам!»

 

Лоєнко Олена, тренер FIRST LEGO League Jr., технічна студія «Винахідник»

«FLL Jr. – це той фестиваль, підготовка до якого об’єднує дітей з тренерами, тренерів з батьками, батьків з дітьми. Головне в фестивалі -це підготовка до нього. Той неймовірний квест зі станціями: здобуття знань, пізнання світу, конструювання моделі, підготовка постеру, репетиції виступу, дружба, довіра, єдність. В пройшовши все це, діти розуміють навіщо вчитися, навіщо дружити і що вчитель- це твій друг і порадник. Брати участь в FLL – це честь. FLL Jr. – свято для дітей, подаруймо їм його!»

 

Бауман Антон, волонтер

«Це був мій перший досвід волонтерства, сказати що мені сподобалось рівносильно промовчати. Я отримав массу емоцій і добре відпочив, познайомився з цікавими людьми. Приємна та комфортна атмосфера! Із задоволенням прийду наступного року!»