Всесвітній фонд природи (WWF) підтримує FIRST LEGO League в Україні

Всесвітній фонд природи (WWF) підтримує FIRST LEGO League в Україні

Всесвітній фонд природи, що працює в Україні в рамках Дунайсько-Карпатської програми, підтримує Всеукраїнський фестиваль “ROBOfirst – більше ніж роботи”.
WWF є однією з найбільш відомих та ефективних міжнародних природоохоронних організацій, яка працює у більше ніж 100 країнах світу за підтримки майже 5 мільйонів людей. Місія Всесвітнього фонду природи – зупинити деградацію природного середовища планети та побудувати майбутнє, в якому людство житиме у гармонії з природою, шляхом збереження біологічного різноманіття світу, сталого використання природних ресурсів та скорочення забруднення і марнотратного споживання.
FIRST LEGO League – це сучасна міжнародна програма для дітей віком від 10 до 16 років, завдяки якій діти можуть вивчати світ науки та технологій та отримувати задоволення. Учасники команди працюють разом над вивченням теми сезону, будуванням і програмуванням автономного робота для виконання спеціальних місій на полі.
Цього року тема конкурсу “Пригоди води” співпадає з одним з напрямків роботи WWF. Тому ми вирішили експертно підтримати конкурс, адже поширення правильних знань про воду, її шлях до споживачів та забруднення води – є однією з найакуальніших проблем сьогодення. Підтримка цієї програми надає можливість співробітникам WWF поділитися своїми знаннями та досвідом, допомогти тренерам та їх командам в підготовці проектів, актуалізувати проблему водного сліду людини.
Підтримуючи FIRST LEGO League в Україні, Всесвітній фонд природи грає важливу роль у формуванні спільноти, яка цікавиться довкіллям, освітою та інноваціями.