Продовжуємо набір волонтерів. Зустрічаємось 11 лютого в "Education HUB"!

Продовжуємо набір волонтерів. Зустрічаємось 11 лютого в "Education HUB"!

Шукаємо волонтерів для фестивалю «ROBOfirst – більше ніж роботи». В рамках цієї події буде представлено два найбільших світових конкурси з науки та робототехніки –  FIRST LEGO League (для дітей 9-16 років) та FIRST LEGO League Junior (для дітей 6-10 років).

Фестиваль відбудеться в “Українському домі” 11-12 березня. Ми очікуємо від 20 тисяч відвідувачів та понад 900 учасників з різних куточків України.

Якщо ви цікавитесь новітніми науковими розробками, технічними винаходами та відкриті до нового – ця можливість для вас! Саме завдяки волонтерам проходять масштабні заходи FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Jr.!

Чи хотіли б ви спробувати себе в якості рефері «Гри роботів» чи судді наукового турніру? Можливо, вам просто подобається LEGO і ви зацікавилися тим, які неймовірні конструкції можна з нього побудувати? А, може, ви бажаєте долучитися до спільноти волонтерів FIRST та змінювати світ вже сьогодні?

Тоді обов’язково приходьте 11 лютого в 12.00 на зустріч волонтерів цього сезону, яка відбудеться за адресою – м. Київ, Дніпровська набережна, 25а (Education HUB, м. Осокорки)!

Реєстрація до 8 лютого за посиланням: https://goo.gl/forms/fTEGnFuvKB3vyEoG3

На зустрічі кожен бажаючий зможе докладно дізнатися про волонтерський рух FIRST в Україні, обрати свою роль та отримати заряд настрою в шаленому сезоні FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Jr.!
У реєстраційній формі ви також знайдете перелік волонтерських позицій – обирайте ту роль, яку б ви хотіли отримати. Кожен волонтер обов’язково пройде навчання згідно з обраною роллю та отримає «Паспорт волонтера»!

Бути волонтером – це чудова можливість допомогти в організації веселого свята робототехніки, науки та сучасних STEM-технологій! Чекаємо вашої реєстрації та будемо раді вас бачити!