Результати відбіркового турніру FIRST LEGO League 10.12.2016 в Києві

Результати відбіркового турніру FIRST LEGO League 10.12.2016 в Києві

Це відбулось! 10 грудня 2016 р. 24 команди FIRST LEGO League з міста Києва відвідали Відбірковий турнір. Не один місяць тривала підготовка, і цієї суботи діти віком 9-16 років у командах в складі 2-10 учасників взяли участь в сесіях оцінювання Основних Цінностей, Проекту, Дизайну робота, а також в залікових матчах Гри роботів.

Це був шалений день, сповнений веселощів, дружнього змагання, знайомств та чудового настрою! Захід, що пройшов під гаслом Шляхетного професіоналізму та Coopertition®, що неодмінно панують на турнірах FIRST LEGO League.

Кожна команда вирізнялась своєю самобутністю, унікальним пройденим шляхом та професійними доробками, як-от в сфері Гри роботів, Проекті чи Дизайні робота. Тож суддям не так просто було серед претендентів вибрати команди, що вирізнялись серед інших. Ось він, повний список нагород:

Нагорода: Команда:
Чемпіон FIRST LEGO League Dark Ducks
Основні Цінності. Перша нагорода Lego Masters
Основні Цінності. Друга нагорода LEGO генії
Дизайн робота. Перша нагорода School of Galton
Дизайн робота. Друга нагорода Terra Tech
Проект. Перша нагорода Hungry Sheep
Проект. Друга нагорода Masters
Найвищий бал у Грі роботів F.I.R.
Суддівська нагорода Ukrainian Inventors 2.0
Найкращий тренер School of Galton

IMG_2448

Вітаємо! Це було надзвичайне свято! Перегляньте фотографії в альбомі за цим посиланням.

За результатами турніру до Всеукраїнського чемпіонату пройшли команди:

“57.сomанда”, “Dark Ducks”, “Ecko Team”, “Green Extreme”, “Hungry Sheep”, “LEGO генії”, “LegoMafia”, “Masters”, “School of Galton”, “Ukrainian Inventors 2.0”, “Web-Forest”, “Загін Хакерів”, “Непереможні Бурундучки”.

Команди, що не знайшли себе в цьому списку, не засмучуйтесь, адже в травні 2017 р. організатори чекають вас на фестивалі “Robotica”.

І, на сам кінець, трішки статистики відбіркового турніру:

24 команди

160 дітей

40 тренерів

45 волонтерів

36 залікових матчів Гри роботів

Організатори турніру висловлюють подяку “Київському палацу дітей та юнацтва” за надане приміщення, компанії «ПРОЛЕГО», “ЛЕГО Україна”, Технічній Студії «Винахідник», “DEC Education”, “KIDsWILL” та інформаційним партнерам – Moemisto.ua, “Діти в місті”.