Трирічний грант FLL 2017

Трирічний грант для нових 10 державних навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League (9-16 років)

 

Цей грант може отримати будь-який навчальний державний заклад. Грант розрахований на три роки і включає в себе наступну підтримку:

1й рік участі – базовий набір LEGO Mindstorms Education EV3 та поле для виконання місій роботом;

2й рік участі – ресурсний набір LEGO Mindstorms Education EV3 та поле для виконання місій роботом;

3й рік участі – 1 великий сервомотор EV3, 2 середніх сервомотора EV3, 2 датчика кольору, набір з кабелями та поле для виконання місій роботом.

     Що необхідно від навчального закладу?

  1. Мати велике бажання впроваджувати сучасні та інноваційні технології STEM-освіти в вашому навчальному закладі, а саме програму FIRST LEGO League впродовж щонайменше 5 років
  2. Колективом однодумців заповнити анкету та написати мотиваційного листа до 10 вересня (подовжено до 20-го вересня) – https://goo.gl/forms/6vnVtU2HhxAruxAU2
  3. Взяти участь у відбірковому турнірі FIRST LEGO League та в разі успішної участі показати себе на Всеукраїнському чемпіонаті FIRST LEGO League.

  Другий етап конкурсу відбудеться 26 вересня 2017 року і буде складатися з особистої зустрічі організаторів конкурсу з директором та майбутніми тренерами команд. На основі мотиваційних листів та особистих зустрічей журі визначить навчальні заклади, які отримають грантову підтримку, а тренери команд пройдуть навчання.

Найважливішою умовою отримання гранту є продовження участі у програмі FIRST LEGO League протягом щонайменше 2-х років після закінчення дії гранту. Для того, щоб продовжувати участь після завершення гранту, навчальному закладу необхідно буде придбати поле для нового сезону. Кожен рік тема FIRST LEGO League присвячена різним актуальним науковим проблемам, таким як сміття, глобальний клімат, допомога літнім людям та ін., тому поле для виконання місій щороку нове.

Якщо ви дійсно хочете займатися на заняттях з сучасними роботами, навчати дітей проектній роботі, співпраці в команді, кооперації для досягнення поставлених цілей та знайомити їх з професіями майбутнього – подавайте заявку на грант та долучайтесь до програми FIRST LEGO League!

Перегляньте відео з фестивалю “ROBOfirst – більше, ніж роботи” сезону 2016-2017 та побачте своїми очима, як проходить чемпіонат – https://youtu.be/7xLCRur-SHo

 

Якщо у вас є будь-які запитання, зв’яжіться з івент-менеджером програм FIRST в Україні:

Демидов Герман
org.fll.in.ua@gmail.com

+38 (063)347-56-80