Однорічний грант FLL 2017

Однорічний заохочувальний грант для 5 державних навчальних закладів, які мають набір LEGO Mindstorms Education EV3 та бажають взяти участь у програмі FIRST LEGO League (10-16 років)

Ви ще не брали участь у турнірі FIRST LEGO League, проте бажаєте приєднатися до сезону 2017-2018 на тему «Вода і людина»? У вас є чудова можливість отримати грант на участь у міжнародній програмі! Якщо ваш навчальний заклад має набір LEGO Mindstorms EV3 або ж планує його  придбати найближчим часом, саме час заповнити анкету на заохочувальний грант та отримати поле сезону для підготовки вашої команди на участь в сезоні  FIRST LEGO League 2017-2018!

Цей грант може отримати будь-який навчальний державний заклад.

Що необхідно від навчального закладу?

  1. Мати набір LEGO Mindstorms EV3 (або реальні плани його придбати найближчим часом)
  2. Колективом однодумців заповнити анкету та написати мотиваційного листа до 10 вересня – https://goo.gl/forms/WoqGPHUSrUFTTa3C2

До 20 вересня 2017 року на основі анкет та мотиваційних листів буде визначено 5 закладів-переможців.

Найважливішою умовою отримання гранту є продовження участі у програмі FIRST LEGO League протягом щонайменше 2-х років після закінчення дії гранту. Для того, щоб продовжувати участь після завершення гранту, навчальному закладу необхідно буде придбати поле для нового сезону. Кожен рік тема FIRST LEGO League присвячена різним актуальним науковим проблемам, таким як сміття, глобальний клімат, допомога літнім людям та ін., тому поле для виконання місій щороку нове.

Перегляньте відео з фестивалю “ROBOfirst – більше, ніж роботи” сезону 2016-2017 та побачте своїми очима, як проходить чемпіонат – https://youtu.be/7xLCRur-SHo

 

Якщо у вас є будь-які запитання, зв’яжіться з івент-менеджером програм FIRST в Україні:

Демидов Герман
org.fll.in.ua@gmail.com

+38 (063)347-56-80