Трирічний грант FLL Jr. 2017

Трирічний грант для 2 нових державних навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League Junior (6-10 років)

Даний грант видається державним навчальним закладам, розрахований на три роки і включає в себе наступну підтримку:

1й рік участі – 5 наборів WeDo 2.0; 5 комплектів «Набір сезону»;

2й рік участі – 5 комплектів «Набір сезону»;

3й рік участі – 5 комплектів «Набір сезону».

Що необхідно від навчального закладу?

  1. Мати велике бажання впроваджувати інноваційні освітні технології STEM-навчання, а саме програму FIRST LEGO League Jr. впродовж щонайменше 5 років
  2. Навчальний заклад повинен забезпечити щонайменше 5 планшетів/ноутбуків для підготовки, роботи та участі всіх команд дітей на фестивалях FIRST LEGO League Junior.
  3. Колективом однодумців заповнити анкету та написати мотиваційного листа до 20 вересняhttps://goo.gl/forms/udW8ABfIKDWIjxaB3
  4. Підготувати 5 команд для участі у фестивалі FIRST LEGO League Junior в грудні
  5. Після проведення першого фестивалю, підготувати 5 нових команд для участі у другому фестивалі FIRST LEGO League Junior в травні.

Другий етап конкурсу відбудеться 9 жовтня 2017 року і буде складатися з особистої зустрічі організаторів конкурсу з директором та майбутніми тренерами команди. На основі мотиваційних листів та особистих зустрічей журі визначить щасливі заклади-переможці.

Найважливішою умовою отримання гранту є продовження участі у програмі FIRST LEGO League Junior протягом щонайменше 2х років після закінчення дії гранту. У навчального закладу буде все необхідне для того, щоб і надалі успішно займатися LEGO-конструюванням та готувати команди для участі у фестивалях FIRST LEGO League Junior.

Після закінчення дії гранту для того, щоб продовжити участь у програмі FIRST LEGO League Junior, навчальному закладу необхідно буде замовити тільки комплект деталей «Набір сезону». Кожен рік тема FIRST LEGO League Junior присвячена різним актуальним науковим проблемам, таким як сміття, глобальний клімат, допомога літнім людям та ін., тому комплект «Набір сезону» щороку різний.

   Якщо ви дійсно хочете займатися на заняттях з наборами LEGO, навчати дітей проектній роботі, роботі в команді та програмуванню – подавайте заявку на грант та долучайтесь до програми FIRST LEGO League Junior!

Перегляньте відео з фестивалю “ROBOfirst – більше, ніж роботи” сезону 2016-2017 та побачте своїми очима, як проходить фестиваль– https://youtu.be/7xLCRur-SHo

 

Якщо у вас є будь-які запитання, зв’яжіться з івент-менеджером програм FIRST в Україні:

Демидов Герман
org.fll.in.ua@gmail.com

+38 (063)347-56-80