Гранти FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior у 2017

Новий грант від Благодійного фонду LEGO Foundation для участі у програмах FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior у 2017 році!

 

Програми FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior – це міжнародні програмиконкурси для дітей віком 9-16 та 6-10 років, які створені для того, щоб надихнути їх займатися наукою, технікою та цікавитися інженерією і технологіями. Кожного року команди дітей в усьому світі отримують завдання на певну світову та актуальну проблему, вивчають її, конструюють робота або моторизовані LEGO-моделі та готують презентації свого проекту. На турнірах та фестивалях вони діляться своїми відкриттями, дослідженнями та рішеннями із суддями. В минулому сезоні «Пліч-о-пліч з тваринами» у фестивалі взяло участь 68 команд FIRST LEGO League та 118 команди Junior з різних міст України, а двійка команд-переможців програми FIRST LEGO League «Kiborgs.ua» та «ZOLOWIZARDS» захищали честь України на Відкритому чемпіонаті Європи в Данії!

В 2017 році Україна є однією з небагатьох країн, яка отримала підтримку від Благодійного Фонду LEGO Foundation. У рамках Меморандуму про співпрацю Громадська організація «Інноваційні освітні технології»  та Інститут модернізації змісту освіти проводять конкурс на отримання гранту серед державних навчальних закладів.

Будь-яка державна школа або позашкільний заклад може подати заявку на отримання гранту, пройти конкурсний відбір та розпочати впроваджувати  найбільш інноваційні освітні технології в навчання вже з вересня 2017 навчального року!

У 2017-2018 навчальному році оголошуються наступні гранти:

  1. Трирічний грант для 10 нових державних навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League (9-16 років) та бажають до неї приєднатися. Умови та анкета для заповнення за посиланням – http://firstlegoleague.org.ua/3years_grant_fll_2017/
  2. Однорічний грант для 5 державних навчальних закладів, які мають набір LEGO Mindstorms та бажають взяти участь у програмі FIRST LEGO League (9-16 років). Умови та анкета для заповнення за посиланням – http://firstlegoleague.org.ua/1year_grant_fll_2017/
  3. Трирічний грант для 2 нових державних навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League Junior (6-10 років) та бажають до неї приєднатися. Умови та анкета для заповнення за посиланням – http://firstlegoleague.org.ua/3year_grant_fll_jr_2017/

 

Перший етап конкурсу. Для того, щоб взяти участь у конкурсі на отримання гранту, необхідно подати заявку на сайті (у відповідній категорії) до 10 вересня 2017 року для FIRST LEGO League та до 20 вересня 2017 для програми FIRST LEGO League Junior.

 

Другий етап конкурсу відбудеться 26 вересня та 9 жовтня 2017 року відповідно та буде складатися з особистої зустрічі організаторів конкурсу з директором та майбутніми тренерами команди. На основі мотиваційних листів та особистих зустрічей журі визначить щасливі заклади-переможці.

А в жовтні 2017 для всіх нових учасників програм буде проведено безкоштовне навчання, та вже в грудні буде проведено перший фестиваль сезону FIRST LEGO League Junior, а також відібрковий турнір FIRST LEGO League.

Якщо ви давно мріяли розпочати в школі заняття з робототехніки, долучити дітей до сучасної діяльності або створити дійсно цікавий та інноваційний позашкільний LEGO-гурток і допомогти дітям вже сьогодні освоювати професії майбутнього – не прогавте, це саме ваш шанс!