АКТУАЛЬНІ НОВИНИ ВІД КОМАНДИ FIRST IN UKRAINE

Слава Україні, друзі!
Підозрюємо, що ви і так в курсі боротьби нашої країни із лицемірними окупантами, тому ми вирішили, що буде не зайвим вийти з новинами про життя відділу FLL в умовах війни.
Отже, почнемо.
Війна нас застала за “екватором” наших відбіркових турнірів: після проведення Черкаського, Кропивницького та Львівського дистанційних відбіркових турнірів в нас йшла підготовка до двох останніх – Харківського (05.03) та Маріупольського (19.03). Не вистачає слів, щоб висловити наші розпач та біль від усвідомлення того, чого зазнали жителі цих міст. З огляду на те, що не всі тренери мали змогу відповісти, ми дуже сподіваємось, що учасники з цих регіонів зараз перебувають в безпеці.
Попри все, ми щиро віримо в те, що невдовзі ми матимемо змогу провести дистанційні турніри, де кожна команда зможе представити результати своєї роботи в цьому сезоні.
Хочемо, аби кожна ідея була почута, і усі мрії, покращення та інновації були втіленими. Віримо, що єднання та обмін знаннями будуть доступні для кожної української дитини, адже підтримка та командна робота неймовірно важливі.
Україну підтримує майже весь світ. Ось лише невеликий перелік теплих слів та вчинків від наших партнерів та друзів з інших країн:

“We wish you and all the teams the best; you are in our thoughts” (Sarah Stray, FIRST, USA)

“The pictures of the bravery of your country is inspirational and every news station globally, social media, the support and prayers for Ukraine is universal” (Betsy Hoffman Daniels, FIRST, USA)

“The Ukrainian people have shown incredible courage, resistance and unity and you are making the people of the free world proud! You all fight for your freedom and everything you believe in while undergoing the horrors of war and no one should never have to be in that situation. My thoughts are with you and with all Ukrainians and I pray for the victory of the free people of Ukraine! Stay safe!” (Troels Dyhrman, LEGO Education, Denmark)

“Just know that the world sees how strong, brave and united the Ukrainian people are in the face of this vicious and unlawful attack” (Jessi Harris, INVENTOR, USA)

“Привіт, як команда First Lego з Польщі, ми передаємо всім вам вітання. Сподіваємося, що все буде добре, і коли війна закінчиться, ваші команди швидко повернуться на стартову лінію і зможуть знову змінити світ своїми ідеями. […] Ми міцно обіймаємо вас і пам’ятаємо, що сонце сходить після кожної грози. Команда Robotix Ciechanowy Польща” (Chodan Łukasz Niewiadomski, Polska)

До слова, команда Robotix Ciechanowy перемогла на відбірковому турнірі, який відбувся на цих вихідних у Варшаві. Щоб висловити підтримку нашій країні, вони змінили форму своєї команди для виступу на синьо-жовту. Дякуємо їм за це і бажаємо ще більших успіхів!

Протягом цих днів було проведено декілька онлайн-ефірів на платформах Instagram та Zoom. Відчуваємо радість, що волонтери, учасники та тренери команд знаходять час і можливість долучитись до зустрічей та поділитись тим, чим кожен живе в ці непрості часи. Ми щасливі від того, наскільки велика наша спільнота, і як кожен готовий підтримати одне одного, і навіть зв’язатись для виконання глобальних кібер-місій 😉

З нетерпінням очікуємо на майбутні зустрічі, про які завчасно буде оголошено на нашій сторінці в Instagram, або в групах в Telegram.

І, пам’ятаємо про цінності FIRST – хай якомога більше людей їх підтримують.

Відкриття:  Ми освоюємо нові навички та ідеї.

Інновація:  Ми застосовуємо креативність та наполегливість у вирішенні проблем.

Внесок:  Ми використовуємо вивчене для покращення нашого світу.

Інклюзія:  Ми поважаємо один одного та приймаємо наші відмінності.

Командна робота:  Ми сильніші, коли ми працюємо разом.

Веселощі:  Ми насолоджуємось та відзначаємо те, що ми робимо!

Тримаймось на зв’язку і віримо в перемогу України!