ПІДТРИМКА ВІД КОМАНДИ З ПУЕРТО-РИКО

Шановні учасники та тренери команд!

Ви ж пам’ятаєте, що беручи участь в програмах FIRST, ви не тільки отримуєте цінні знання, а ще й знаходите друзів з інших регіонів? Тут-таки незле нагадати, що FIRST LEGO League – це міжнародна програма!

Ми живемо в неймовірний час (зараз, звісно, ще й важкий, але то не назавжди), адже для спілкування не існує кордонів. Підтвердженням тому є лист, який нам на електронку надіслала команда з… Пуерто-Рико!

Ось, що вони для вас написали:

“Dear fellow FLLers in Ukraine,
We are Masa and Tomo de Man, members of NINJABOTS in Puerto Rico. We are brother and sister.
We are always thinking about Ukraine and its people. It brings us tears. We are impressed by your strength, courage, and passion that you are working hard for FLL during such an unimaginable time. We know that some can’t work on it even if they wish to. You, Ukrainian people, are so brave. We hope there will be peace for you soon. We added a Ukrainian flag to our team banner to show our support.
Best wishes to you and your country.
Stay safe!
(Masa and Tomo de Man, NINJABOTS, Puerto Rico)”

“Шановні друзі FLL-щики з України,
Ми – Маса та Томо де Ман, учасники команди NINJABOTS з Пуерто-Рико. Ми брат та сестра.
Ми постійно думаємо про Україну та її народ. Ци викликає у нас сльози. Ми вражені вашими силою, мужністю, а також тим запалом, з яким ви працюєте в FLL у такий неймовірний час. Ми знаємо, що багато хто не може працювати, навіть якби і хотіли. Ви, українці, такі сміливі. Ми сподіваємось, що скоро для вас настане мир. Ми додали прапор України на банер нашої команди, щоб висловити нашу підтримку.
Найкращі побажання вам і вашій країні.
Бережіть себе!
(Маса та Томо де Ман, NINJABOTS, Пуерто-Рико)”