ТУРНІРНЕ!

Любі читачі нашої сторінки, минулої суботи, 19 березня, мав би відбутись завершальний відбірковий турнір FLL Challenge сезону 2021-2022 “Доставка об’єднує”. Ми б після нього видихнули та почали б готуватись до фестивалю ROBOfirst. Та, як івент-менеджери, ми знаємо, що як би гарно ти не підготувався до події, все-одно щось піде не за планом. Цього разу таким сюрпризом стала війна, яку нам підкинула російська федерація.

Про повноцінні онлайн-турніри зараз не може бути й мови, але так хочеться побачитись та дізнатись про те, як діти працювали над своїм проектом в сезоні. Саме тому душа нашого відділу FLL Юля Голубєва разом із гуру Гри Роботів Анею Дерев’янко провели Zoom-зустріч, до якої змогли доєднатись учасники Маріупольського відбіркового турніру та розповісти про свої проекти.

Зустріч тривала 4 години, з 11:00 до 15:00 – так було зроблено для того, щоб бажаючі могли долучитись тоді, коли у них з’явиться можливість. В онлайн змогли вийти представники команд BumbleBEE (Опорний заклад “Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Зіньківської районної ради, Полтавської області”), 9 WIZARDS (Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Павлоградської міської ради) та Inventor with crazy brain (STEM school Inventor). Їх новини та проекти ви можете переглянути на нашій сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/firstlegoleagueukraine.

Такі зустрічі дуже цінні, вони допомагають згадати, що ти не один, що навіть у складні часи тебе зможе порадувати та підтримати друг, який хоч і на великій відстані, та все одно думає про тебе.

Тримаємось, любі! Разом ми – сила!

P.S. До речі, якщо будете організовувати трансляцію з Zoom на Facebook, ЗАВЖДИ перевіряйте, чи натиснули ви кнопку завершення трансляції.