Трирічний грант для 10 нових навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League (9-16 років)

Цей грант розрахований на три роки і включає в себе наступну підтримку:

1й рік участі – базовий набір LEGO Mindstorms Education EV3 та поле для виконання місій роботом;

2й рік участі – ресурсний набір LEGO Mindstorms  Education EV3 та поле для виконання місій роботом;

3й рік участі – 1 великий сервомотор EV3, 2 середніх сервомотора EV3, 2 датчика кольору, набір з кабелями та поле для виконання місій роботом.

Що необхідно від навчального закладу?

  1. Мати велике бажання впроваджувати інноваційні технології STEM-освіти, а саме програму FIRST LEGO League впродовж щонайменше 5 років
  2. Колективом однодумців заповнити анкету та написати мотиваційного листа до 20 вересняhttps://goo.gl/tD1upa
  3. Взяти участь у фестивалі FIRST LEGO League

Другий етап конкурсу відбудеться з 20 по 30 вересня 2016 року і буде складатися з особистої зустрічі організаторів конкурсу з директором та майбутніми тренерами команди. На основі мотиваційних листів та особистих зустрічей журі визначить щасливих переможців.

Найважливішою умовою отримання гранту є продовження участі у програмі FIRST LEGO League протягом щонайменше 2х років після закінчення дії гранту. Для того, щоб продовжувати участь після завершення гранту, навчальному закладу необхідно буде замовити тільки поле для нового сезону. Кожен рік тема FIRST LEGO League присвячена різним актуальним науковим проблемам, таким як сміття, глобальний клімат, допомога літнім людям та ін., тому поле для виконання місій щороку нове.

Якщо ви дійсно хочете займатися на заняттях з сучасними роботами, навчати дітей проектній роботі та знайомити їх з професіями майбутнього – подавайте заявку на грант та долучайтесь до програми FIRST LEGO League!

Переглянути відеоролик та подивитися як проходив фестиваль минулого сезону «Сміття – це прихований скарб» ви можете за посиланням – https://www.youtube.com/watch?v=Bi1R_M3A1vk!

Якщо у вас є будь-які запитання, зв’яжіться з керівником програм FIRST в Україні:

Скаржановська Тетяна fll.in.ukraine@gmail.com