Запрошуємо на навчальні вебінари про програми від FIRST!

Запрошуємо на навчальні вебінари про програми від FIRST!

Запрошуємо всіх, хто цікавиться STEM-освітою приєднатися до навчальних вебінарів та дізнатися про найбільш інноваційні програми в світі – FIRST LEGO League (для дітей 10-16 років) та FIRST LEGO League Junior (для дітей 6-10 років).

23 серпня о 16:00 відбудеться вебінар для вчителів початкових класів, які прагнуть зробити навчання цікавим та захоплюючим для дітей за допомогою новітніх STEM-технологій.

Тема вебінару – «Конструктор LEGO як освітній ресурс 21 століття у початкових класах. Міжнародна програма FIRST LEGO League Junior».

На вебінарі ми:

–          Покажемо, що конструктор LEGO – це новітній освітній інструмент

–          Розповімо як застосувати сучасні проектні технології від LEGO у навчальному процесі

–          Познайомимо вас з Всеукраїнським фестивалем «FIRST LEGO League Jr.»  для дітей 6-9 років

–          Розкажемо про грант від Благодійного Фонду LEGO Foundation на який може подаватися будь-який навчальний заклад

Реєстрація за посиланнямhttps://goo.gl/forms/74zVxB4A3ArKUcBA3

30 серпня о 16:00 відбудеться вебінар для вчителів інформатики, математики, а також всіх тих, хто викладає у старших класах і прагне навчатися за найбільш інноваційними програмами.

Тема вебінару – «Як надихнути дітей до участі в наукових проектах з LEGO та роботами. Міжнародна програма FIRST LEGO League в Україні.»

 На вебінарі ми:

– Познайомимо вас зі STEM-освітою та міжнародною STEM-програмою «FIRST LEGO League» для дітей 10-16 років

– Розповімо як можна долучитися до цієї програми та впровадити заняття по робототехніці з LEGO у вашому навчальному закладі

–  Розкажемо про грант від Благодійного Фонду LEGO Foundation на який може подаватися будь-який навчальний заклад

Реєстрація за посиланнямhttps://goo.gl/forms/oHVklM9Djb6lGgeq1

Для того, щоб взяти участь в вебінарі вам необхідно мати лише комп’ютер та доступ в інтернет. Якщо ви зареєструвались, то за декілька днів до вебінару вам на пошту прийде посилання на сайт, де і відбудеться наша онлайн-зустріч!

Якщо у вас є запитання, звертайтесь за електронною адресою – t.stanishevskaya@fll.in.ua