Трирічний грант для 5 нових навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League Junior (6-10 років)

Цей грант розрахований на три роки і включає в себе наступну підтримку:

1й рік участі – 5 наборів WeDo 2.0; 5 наборів з додатковими деталями, програмне забезпечення, 5 планшетів/ноутбуків, 5 комплектів «Надихаючий набір сезону»;

2й рік участі – 5 комплектів «Надихаючий набір сезону»;

3й рік участі – 5 комплектів «Надихаючий набір сезону».

Що необхідно від навчального закладу?

  1. Мати велике бажання впроваджувати інноваційні технології STEM-освіти, а саме програму FIRST LEGO League Jr. впродовж щонайменше 5 років
  2. Колективом однодумців заповнити анкету та написати мотиваційного листа до 20 вересняhttps://goo.gl/5pRfTC
  3. Підготувати 5 команд для участі у фестивалі FIRST LEGO League Junior в лютому
  4. Після проведення першого фестивалю, підготувати 5 нових команд для участі у другому фестивалі FIRST LEGO League Junior в травні.

Другий етап конкурсу відбудеться з 20 по 30 вересня 2016 року і буде складатися з особистої зустрічі організаторів конкурсу з директором та майбутніми тренерами команди. На основі мотиваційних листів та особистих зустрічей журі визначить щасливих переможців.

Найважливішою умовою отримання гранту є продовження участі у програмі FIRST LEGO League Junior протягом щонайменше 2х років після закінчення дії гранту. У навчального закладу буде все необхідне для того, щоб і надалі успішно займатися LEGO-конструюванням та готувати команди для участі на фестивалі FIRST LEGO League Junior.

Після закінчення дії гранту для того, щоб продовжити участь у програмі FIRST LEGO League Junior, навчальному закладу необхідно буде замовити тільки комплект деталей «Надихаючий набір сезону». Кожен рік тема FIRST LEGO League Junior присвячена різним актуальним науковим проблемам, таким як сміття, глобальний клімат, допомога літнім людям та ін., тому комплект «Надихаючий набір сезону» щороку різний.

Якщо ви дійсно хочете займатися на заняттях з наборами LEGO, навчати дітей проектній роботі та програмуванню – подавайте заявку на грант та долучайтесь до програми FIRST LEGO League Junior!

А переглянути відеоролик та подивитися як проходив фестиваль минулого сезону «Подаруй життя сміттю» ви можете за посиланням – https://youtu.be/Ce2_vTog9gA

Якщо у вас є будь-які запитання, зв’яжіться з керівником програм FIRST в Україні:

Скаржановська Тетяна
fll.in.ukraine@gmail.com