У 2016 році Благодійний фонд LEGO Foundation виділяє грант для шкіл на участь у програмах FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior!

У 2016 році Благодійний фонд LEGO Foundation виділяє грант для шкіл на участь у програмах FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior!

Програми FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior – це міжнародні конкурси для дітей 9-16 та 6-10 років, які створені для того, щоб надихнути їх займатися наукою та технологіями. Кожного року команди дітей вивчають певну проблему, конструюють робота або моторизовані LEGO-моделі та готують презентації для того, щоб поділитися своїми відкриттями із суддями на чемпіонаті. У минулому сезоні «Сміття – це прихований скарб» 79 команд з різних міст взяли участь у фестивалі, а команда-переможець програми FIRST LEGO League «Newton’s School» захищала честь України на Всесвітньому Чемпіонаті в США!

В 2016 році Україна є однією з трьох країн, яка отримала підтримку від Благодійного Фонду LEGO Foundation. У рамках Меморандуму про співпрацю компанія Пролего та Інститут модернізації змісту освіти проводять конкурс на отримання гранту серед державних навчальних закладів.

Будь-яка державна школа або позашкільний заклад може подати заявку на отримання гранту, пройти конкурсний відбір та розпочати впроваджувати  найбільш інноваційні технології  навчання вже з вересня 2016/17 навчального року!

У 2016-2017 навчальному році оголошуються наступні гранти:

  1. Трирічний грант для 10 нових навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League (9-16 років) та бажають до неї приєднатися. Умови та анкета для заповнення за посиланням – http://firstlegoleague.org.ua/grant_fll/
  2. Однорічний грант для тих 10 навчальних закладів, які вже брали участь у програмі FIRST LEGO League (9-16 років) і бажають продовжити участь у цій програмі. Умови та анкета для заповнення за посиланням – http://firstlegoleague.org.ua/one_year_grant_fll/
  3. Трирічний грант для 5 нових навчальних закладів, які раніше не брали участь у програмі FIRST LEGO League Junior (6-10 років) та бажають до неї приєднатися. Умови та анкета для заповнення за посиланням – http://firstlegoleague.org.ua/grant_fll_jr/

Перший етап конкурсу. Для того, щоб взяти участь у конкурсі на отримання гранту, необхідно подати заявку на сайті (у відповідній категорії) до 20 вересня 2016 року.

Другий етап конкурсу відбудеться з 20 по 30 вересня 2016 року і буде складатися з особистої зустрічі організаторів конкурсу з директором та майбутніми тренерами команди. На основі мотиваційних листів та особистих зустрічей журі визначить щасливих переможців.

На початку жовтня 2016 для всіх нових учасників програм буде проведено безкоштовне навчання, а перший фестиваль сезону відбудеться вже на початку грудня.

Якщо ви давно мріяли розпочати в школі заняття з робототехніки або створити дійсно цікавий позашкільний LEGO-гурток і допомогти дітям вже сьогодні освоювати професії майбутнього – це ваш шанс!

Якщо у вас є будь-які запитання, зв’яжіться з керівником програм FIRST в Україні:

Скаржановська Тетяна fll.in.ukraine@gmail.com